رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
 • الأحد ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Sunday 8 December
 • سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: برد امروز کادوی کوچکی برای هواداران نساجی بود و امیدواریم همه با هم در پایان لیگ بتوانیم شاهد صعود تیم نساجی به لیگ‌برتر باشیم.

  به گزارش عصرساري، مهدی پاشازاده امشب در کنفرانس خبری بعد از دربی با بیان اینکه هر دو تیم سعی کردند فوتبال بازی کنند و برای همین بازی بدون حاشیه تمام شد، اظهار کرد: ما در چند روز گذشته سخت کار کردیم تا موفق شویم و لیاقت این طرفداران همین بردها است.

  وی افزود: برد امروز این کادوی کوچکی برای هواداران نساجی بود و امیدواریم همه با هم در پایان لیگ بتوانیم شاهد صعود تیم نساجی به لیگ‌برتر باشیم.

  سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: باید منطقی به فوتبال نگاه کرد و این برد می‌تواند شروع خوبی برای ما باشد.

  پاشازاده با بیان اینکه نمی‌خواهم راجع به داوری امروز اظهار نظری کنم، گفت: فقط یک جمله بگویم که من فکر می‌کنم ما امروز در خانه مهمان بودیم.

  وی ادامه داد: ما امروز کمبود بازیکن داشتیم و مصدومیت‌ها ما را اذیت کرد ولی توانستیم با کادر فنی کاری کنیم که شرمنده هواداران نشویم.

  سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: در چند روز آینده اسامی بازیکنان تازه جذب شده اعلام می‌شود و خیلی به دنبال اسم و رسم آنها نیستیم و کسانی را جذب می‌کنیم که به درد تیم بخورند.

  پاشازاده با بیان اینکه گاهی مشکلات اتفاق می‌افتد ولی تا به‌حال گله‌ای نکردیم و همه چیز سر جای خودش است، اظهار کرد: از حمایت خوب مسؤولان تشکر می‌کنم.

  وی ادامه داد: تیمم در هفته‌های آینده بهتر از امروز می‌شود و دلیل آن هماهنگی بیشتر بازیکنان با یکدیگر است.

  بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال آرامش امروز دربی را حاصل درایت مسؤولان، بازیکنان و درک خوب هواداران برشمرد و گفت: ما به هم وابسته‌ایم و به طرفداران تیمم اعتماد کامل دارم.

  سرمربی نساجی افزود: ما این هفته در جام حذفی باید به مصاف پارس جنوبی جم برویم و از همه اعضای تیم نساجی می‌خواهم تمرکز خود را فقط روی این مسابقه بگذارند.

  پاشازاده در پایان گفت: از همه مردم فوتبال‌دوست قائم‌شهر می‌خواهم با ایمان ،اتحاد، همدلی و همبستگی به لیگ برتری شدن تیم محبوب خود کمک کنند.

   

  • فارس

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار