رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 12 December
 • در حالی‌که قیمت فروش کپسول‌های گاز مایع در مراکز عرضه مرکز مازندران طی هفته‌های اخیر از 7 هار و 500 تومان تجاوز نمی‌کرد؛ در روزهای پایانی هفته اخیر، با قیمت 8 تا 10 هزار تومان به متقاضیان عرضه شد.

  به گزارش عصرساري،به نقل از مازنداصناف، در حالی‌که قیمت فروش کپسول‌های گاز مایع در مراکز عرضه مرکز مازندران (ساری و میاندرود) طی هفته‌های اخیر از 7 هار و 500 تومان تجاوز نمی‌کرد؛ در روزهای پایانی هفته اخیر، با قیمت 8 تا 10 هزار تومان به متقاضیان عرضه شد.
  بر اساس این گزارش، این در حالی‌است که قیمت کپسول گاز مایع در شهرستان مجاور یعنی قائمشهر، با قیمت 6 هزار و 500 تومان نیز عرضه می‌شود.
  این گزارش حاکی‌است با توجه به کاهش کپسول گاز مایع در جایگاه‌های عرضه و همچنین مسافرت‌های تابستانی و نیز عید سعید قربان، برخی از واحدهای عرضه، از این فرصت سوء استفاده کرده و اقدام به عرضه آن، با قیمت 10 هزار تومان نیز کرده‌اند.
  در پایان شایان ذکر است هر چند دستگاه‌های نظارتی و اتحادیه‌های صنفی، همواره کمبود نیروی انسانی را دلیل عدم بازرسی منظم و منسجم از واحدهای صنفی در سطح شهرستان‌های استان، عنوان کرده‌اند؛ اما متولیان امر می‌بایست در ایام‌های پر تردد و تقاضا، به نظارت و کنترل قیمت کالاها بپردازند که امیدواریم شاهد تحقق این امر با هدف حمایت از حقوق مصرف کنندگان باشیم.

  پایان پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار