رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • رئیس نظام‌مهندسی ساختمان مازندران با اشاره به اجرایی شدن خدمات شهرسازی و ترافیک در استان اذعان کرد: باوجود اختلاف‌نظرها در ارائه این خدمات، نظام‌مهندسی مازندران با اجرایی کردن آن‌ها در طی سال‌های اخیر، در ارائه این خدمات پیشرو بوده است.

  به گزارش عصرساري، مهران فرصت در کارگاه عارضه‌سنجی ترافیکی ساختمان‌ها و بناهای جاذب سفر که با حضور هیئت‌مدیره و مهندسان ترافیک عضو سازمان نظام مهندسی استان برگزار شد با تأکید بر نقش آموزش در کیفیت ساخت‌وسازها گفت: آموزش و کنترل نظارت دو وظیفه اصلی سازمان هستند که با ارتقاء کمی و کیفی آموزش‌ها می‌توانیم ضمن ارائه خدمات مهندسی مطلوب به شهروندان ، امور کنترل و نظارت را مناسب‌تر پیگیری و اجرائی کنیم.

  وی با اشاره به اجرایی شدن خدمات شهرسازی و ترافیک در استان اذعان کرد: باوجود اختلاف‌نظرها در ارائه این خدمات، نظام‌مهندسی مازندران با اجرایی کردن آن‌ها در طی سال‌های اخیر، در ارائه این خدمات پیشرو بوده است.

  رئیس نظام‌مهندسی ساختمان مازندران با اشاره به رویکرد هیئت‌مدیره دوره هفتم در واقعی شدن خدمات مهندسی اظهار کرد: واقعی شدن خدمات مهندسی ، ارتقاء جایگاه مهندسان را در پی خواهد داشت و باید به‌گونه‌ای باشد که کارفرما وجود مهندس در پروژه را ضروری بداند.

  فرصت با تأکید بر اجرای مطلوب خدمات ترافیک و شهرسازی بیان کرد: مطمئناً در بعضی موارد ارائه گزارش‌ها خدمات مهندسی در رشته‌های ترافیک و شهرسازی در تضاد با خواسته کارفرما است ولی با توجه به‌ضرورت اجرای قانون و حفظ منابع ملی در ساخت‌وسازها ، می‌بایست مطابق بااخلاق حرفه‌ای در ارائه صحیح خدمات مهندسی کوشا باشیم .

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار