رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بابیان اینکه طرح نشاط معنوی مانند سال‌های گذشته هدفمند و اثرگذارتر در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران برگزار می‌شود، گفت: طرح نشاط معنوی در 135 بقعه متبرکه و آستان مقدس امامزادگان مازندران آغاز شد که برنامه‌های آن در حال اجراست.

  به گزارش عصرساري،حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری با اشاره به فصل تابستان و تعطیلات مدارس، اظهار کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه در چند سال اخیر طرحی بانام «نشاط معنوی» در سطح آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه کشور اجرا می‌کند.

  وی بابیان اینکه طرح نشاط معنوی مانند سال‌های گذشته هدفمند و اثرگذارتر در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران برگزار می‌شود، افزود: طرح نشاط معنوی در 135 بقعه متبرکه و آستان مقدس امامزادگان مازندران آغاز شد که برنامه‌های آن در حال اجراست.

  مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران یکی از راه‌های مقابله با جنگ نرم دشمن را برگزاری برنامه‌های فرهنگی مانند طرح نشاط معنوی دانست و اظهار کرد: غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان، نوجوانان و جوانان ضرورت امروز جامعه است و این مسئله یکی از برنامه‌های اوقاف به شمار می‌رود.

  حیدری با اشاره به هجمه‌های مختلف فرهنگی علیه جوانان ملت ایران اسلامی، خاطرنشان کرد: دشمن با برنامه‌های ضد فرهنگی به دنبال بی‌هویت‌سازی جوانان و نوجوانان ما است که در این زمینه برنامه‌ریزی و فعالیت می‌کند.

  وی بابیان اینکه برنامه‌های متنوع آموزشی ـ تفریحی‌ورزشی و اردویی در راستای طرح نشاط معنوی در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران اجرای می‌شود، اضافه کرد: مربیان اعزامی از حوزه‌های علمیه با سرفصل‌های آموزشی و کارگاهی در بقاع متبرکه مجری طرح نشاط معنوی مازندران حضور دارند که هدف اصلی آن‌ها مقابله با جنگ نرم دشمن است.

  مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران یکی از اهداف اصلی طرح نشاط معنوی را تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی دانست و گفت: ارتقای معارف معرفتی دانش‌آموزان، پر کردن اوقات فراغت آن‌ها و ایجاد فضای معنوی و آموزشی در جوار آستان مقدس امامزادگان از اهداف طرح نشاط معنوی به شمار می‌رود که در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی که از فرمایشات مقام معظم رهبری است، اجرا می‌شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار