رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
 • الإثنين ۲ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Monday 25 May
 • استاندار مازندران خواستار همکاری و حمایت همه دستگاه‌های اجرایی استان برای وصول درآمده‌ای مالیاتی شد و گفت: امروز تعامل و هماهنگی بسیار خوبی در سطح استان حاکم شده و باید از این فرصت برای تحقق برنامه‌ها و سیاست‌ها استفاده کرد.

  به گزارش عصرساري، ربیع فلاح جلودار در دیدار با مدیران و مسئولان مالیاتی مازندران که به مناسبت هفته مالیات برگزار شد، از متصدیان مالیاتی استان تقدیر و تشکر کرد و گفت: بهترین جایگزین درآمدهای نفتی مالیات است و کشوری که بتواند اداره امورش را بر اساس مالیات طراحی نماید مطمئناً از ثبات اقتصادی و پایدار برخوردار خواهد شد.
  وی خواستار بسته شدن تمامی روزنه‌های فرار مالیاتی شد و تصریح کرد: برای فرهنگ‌سازی مالیاتی باید هزینه کرد و رسانه‌ها هم می‌توانند بیشتر به موضوع فرهنگ مالیاتی و ثمرات آن در ثبات اقتصادی جامعه اشاره کنند.
  فلاح ضرورت توسعه دولت الکترونیک برای شفاف‌سازی امور را یادآور شد و گفت: بخش مهمی از درآمدهای مالیاتی در استان از بخش خدمات است و الحمدالله کشور به سمت‌وسوی اصلاح برنامه‌های اقتصادی درحرکت است.
  استاندار مازندران خواستار همکاری و حمایت همه دستگاه‌های اجرایی استان برای وصول درآمده‌ای مالیاتی شد و گفت: امروز تعامل و هماهنگی بسیار خوبی در سطح استان حاکم شده و باید از این فرصت برای تحقق برنامه‌ها و سیاست‌ها استفاده کرد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار