رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Tuesday 19 November
 • معاون قضایی و فرهنگی دادگستری مازندران تأکید کرد: پرداختن به بحث تحکیم خانواده در کاهش آسیب‌های اجتماعی بسیار مؤثر خواهد بود.

  به گزارش عصرساري، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مرتضی موسوی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مباحث مرتبط با موضوع خانواده را مهم ارزیابی کرد و گفت: مطالب فراوانی در قرآن کریم در این خصوص عنوان‌شده است.

  وی آمار طلاق را در سطح کشور نسبتاً زیاد عنوان کرد و افزود: خوشبختانه آمار سال گذشته طلاق در استان مازندران نسبت به سایر استان‌ها بالا نبود، البته این به معنای مطلوب بودن آمار موجود در استان مازندران نیست و انشاء الله با تلاش همه دستگاه‌ها و دستگاه قضایی نتایج بهتری را نیز در این خصوص شاهد خواهیم بود.

  معاون قضایی و فرهنگی دادگستری مازندران تأکید کرد: پرداختن به بحث تحکیم خانواده در کاهش آسیب‌های اجتماعی بسیار مؤثر خواهد بود.

  موسوی همچنین ایجاد سازوکار لازم برای ملاقات فرزندان طلاق را مورد تأکید قرارداد و گفت: در تلاش هستیم تا فضایی امن برای ملاقات فرزندان طلاق در استان فراهم شود.

  وی نقش دستگاه قضایی را در خصوص اجرای مسئله فوق‌الذکر بسیار مؤثر ارزیابی و خاطرنشان کرد: تحقق این مهم به شکل مطلوب، همکاری و تعامل و استفاده از ظرفیت همه دستگاه‌های اجرایی را در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌طلبد.

  این مقام قضایی بابیان اینکه در مرکز ملاقات فرزندان طلاق، مشاوران در رشته‌های مختلف دینی، بهداشتی، حقوقی و سایر رشته‌ها حضور خواهند داشت، ادامه داد: در این مراکز بسته‌های فرهنگی نیز به زوجین اهداء می‌شود.

  موسوی یادآور شد: طرح ایجاد مراکز ملاقات فرزندان طلاق به‌صورت یکپارچه در تمام حوزه‌های قضایی استان اجرا می‌شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار