رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
 • الخميس ۷ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Thursday 21 June
 • سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساری از بازدید شهروندان ارشد مرکز مینا از کتابخانه عمومی آزادگان و اجرای برنامه‌های کتاب‌خوانی خبر داد.

  به گزارش عصرساري،پس‌ازآنکه کتابداران کتابخانه‌های عمومی ساری طی چندین مرحله حضور در مرکز مینا، برنامه‌های متنوع کتاب‌خوانی را برای سالمندان این مرکز اجرا کردند، برخی از سالمندان این مرکز از کتابخانه عمومی آزادگان بازدید کردند.

  در این برنامه مدیران مرکز مینا از سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساری و کتابداران کتابخانه عمومی آزادگان جهت اجرای برنامه هفتگی کتاب‌خوانی با اهداء لوح تقدیر، تشکر کردند و خواستار ارتباط مستمر و همیشگی برای اجرای این برنامه‌ها شدند.

  در این برنامه، بخش‌هایی از 3 کتاب «دخیل عشق»، «ضرب‌المثل‌های فارسی» و «تو، تویی» برای شهروندان ارشد حاضر در محل کتابخانه قرائت شد.

  گفتنی است خواندن کتاب به‌صورت جمعی در مکان‌هایی که سالمندان به‌صورت گروهی گرد هم می‌آیند می‌تواند به افزایش نشاط جمعی آن‌ها کمک نماید.

  ابوذر علی زاده سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساری در این خصوص اظهار داشت: یکی از وظایف مهم کتابخانه‌های عمومی ارائه خدمات به اقشار مختلف مردم است که سالمندان از این قاعده مستثنا نیستند؛ از این‌رو باعث افتخار کتابداران ساری است که در اجرای برنامه‌های کتاب‌خوانی برای سالمندان تا این اندازه موفق بوده‌اند که رضایت آن‌ها را جلب کرده‌اند.

  علی زاده افزود: امیدوارم این ارتباط به‌صورت مستمر باقی بماند و روحیه کتاب‌خوانی که قطعاً موجب نشاط سالمندان می‌شود در این عزیزان تقویت‌شده و شاهد حضور دیگر مراکز مشابه در طرح‌های کتاب‌خوانی باشیم.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار