رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
 • السبت ۲۷ جماد ثاني ۱۴۴۱
 • 2020 Saturday 22 February
 • مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در نشست با خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان گفت: مازندران استان ویژه ورزش کشور است و خبرنگاران و عکاسان ورزشی نقش مهمی در معرفی یک ورزشکار و قهرمان ملی دارند

  به گزارش عصرساري،حبیب حسین‌زادگان در نشستی که با همکاری خانه مطبوعات در سالن اجتماعات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، گفت: مازندران استان ویژه ورزش کشور است و خبرنگاران و عکاسان ورزشی نقش مهمی در معرفی یک ورزشکار و قهرمان ملی دارند.

  مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بابیان اینکه خانه مطبوعات می‌تواند پل ارتباطی خوبی بین اداره کل ورزش و جوانان و خبرنگاران و عکاسان ورزشی باشد، افزود: خبرنگاران و عکاسان با توجه به مسئولیت مهمی که دارند قشر زحمتکش جامعه محسوب می‌شوند.

  در ادامه این نشست محمدحسین شکیبافر مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران از شناسایی و ساماندهی خبرنگاران و عکاسان ورزشی خبر داد و تصریح کرد: خبرنگاران و عکاسان ورزشی جهت دریافت کارت ورود میدان‌ها ورزشی به روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مراجعه نمایند.

  رضا حسن‌زاده اشرفی رئیس هیئت‌مدیره خانه مطبوعات استان مازندران گفت: اداره کل ورزش و جوانان و خانه مطبوعات استان درزمینهٔ فعالیت ورزشی تعامل و همکاری خوبی دارند و یکی از برنامه‌های مهم ما شناسایی خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان است.

  حسین قربانی مدیر خانه مطبوعات مازندران بابیان اینکه نگاه ویژه به خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان شود، اذعان داشت: خبرنگاران و عکاسان ورزشی جهت ساماندهی عضو خانه مطبوعات شوند.

  شعبان وفایی نژاد پیشکسوت رسانه استان از حضور خبرنگاران و عکاسان ورزش برتر در مازندران در سطح کشور خبر داد و افزود: ورزش مازندران از وجود، تفکر و قلم خبرنگاران و عکاسان در ورزش کشور و حتی جهان شناخته‌شده است.

   

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار