رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 14 November
 • مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: با راه‌اندازی ژنراتورهای برق تأسیسات نفتی و مجاری عرضه در منطقه ساری، افت فشار برق در مازندران به حداقل رسید.

  به گزارش عصرساري،حسینعلی طالبی گفت: مشارکت ادارات در بروز بحران‌ها، راه‌حل رفع مشکلات است و منطقه ساری با راه‌اندازی ژنراتورهای تأسیسات و مجاری عرضه کمک‌کار توزیع برق استان در سه روز بحران گرما در مازندران بوده و در ساعات پیک مصرف برق نسبت به افت فشار در روزهای اوج گرمای تابستان اقدام کرد.

  وی ادامه داد: در سه روز اوج گرما به‌منظور صرفه‌جویی برق، ساعت ۱۳ الی ۱۵ هرروز برق تأسیسات نفتی و کلیه مجاری عرضه سوخت قطع و برق مصرفی آن‌ها از طریق ژنراتورها تأمین شد.

  مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری افزود: همچنین برق پنجاه‌درصد جایگاه‌های سی ان جی سطح منطقه ساری از ساعت ۱۳ الی ۱۵ و پنجاه‌درصد دیگر آن‌ها نیز از ساعت ۱۵ الی ۱۷ قطع و با ژنراتورهای برق‌کار کردند.

  وی بیان کرد: صرفه‌جویی و مصرف بهینه سوخت یکی از الویت‌های شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری در راستای اقتصاد مقاومتی است و همکاری با برق استان نمونه‌ای از این تلاش است.

  طالبی وفاق و همدلی را زمینه‌ساز خدمات شایسته به مردم دانست و اظهار کرد: وظیفه ملی سازمان‌ها وادارات حکم می‌کند در زمستان و تابستان با یاری یکدیگر در رفع مشکلات مردم کوشا باشند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار