رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۱۰ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 2 June
 • مسئول بسیج هنرمندان مازندران با بیان اینکه مسجد محوری رویکرد سازمان بسیج در سال جاری است، گفت: تمام سعی بسیج هنرمندان برگزاری برنامه‌های فرهنگی هنری به مناسبت‌های مختلف در مساجد استان است.

  به گزارش عصرساري،حمیدرضا هراسانی در نشست خبری در جمع اصحاب رسانه ضمن تبریک روز قلم، گفت: سازمان بسیج هنرمندان مازندران به‌عنوان اولین استان در سال ۸۶ باهدف جذب هنرمندان در عرصه‌های مختلف هنری تأسیس شد.

  وی بابیان اینکه مجموعه روایت فتح شهید مرتضی آوینی در ترویج فرهنگ دفاع مقدس بسیار مؤثر بود، تصریح کرد: این مجموعه فیلم‌ها موجب شد تا آمریکائیان را به ساختن فیلم‌هایی از این دست روی‌آورند و شهید آوینی توانست فرهنگ ایران اسلامی را در غرب ترویج کند.

  مسئول بسیج هنرمندان مازندران هدف این سازمان را جذب وساماندهی هنرمندان معتقد و انقلابی اعلام کرد و گفت:  از حدود 10هزار هنرمند استان توانستیم ۵ هزار نفر را جذب بسیج کنیم که بیش از 3هزار نفر آن بسیجی فعال و یا کادر هستند.

  هراسانی به موفقیت های بسیج هنرمندان مازندران اشاره کرد و گفت: ساخت شش تئاتر در حوزه دفاع مقدس و شهدای حرم ازجمله برنامه‌های این سازمان در سال جاری است.

  وی بابیان اینکه مسجد محوری رویکرد سازمان بسیج در سال جاری است، گفت: تمام سعی بسیج هنرمندان برگزاری برنامه‌های فرهنگی هنری به مناسبت‌های مختلف در مساجد استان است.

  مسئول بسیج هنرمندان مازندران با اشاره برگزاری جشنواره تئاتر و ادبیات داستانی در دو بخش با رویکرد مسجد محوری در استان با همکاری کانون مساجد، عنوان کرد: ما انتظار داریم همه اهالی تئاتر و هنرمندان در این جشنواره شرکت کنند و با حضور در کارگاه‌های آموزشی بتوانند کیفیت هنرهای خود را ارتقا دهند.

  وی افزود: ۱۵ مردادماه آخرین‌مهلت جشنواره تئاتر بسیج مازندران است و پنجم آبان ماه لیست نهایی گروه‌های برگزیده جشنواره استانی اعلام می‌شود.

   

   

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار