رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری اظهار کرد: به‌زودی جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی بتواند قشر وسیعی از کودکان و نوجوانان ساروی را به سمت کتاب و کتاب‌خوانی سوق دهد.

  به گزارش عصرساري،حمیدرضا عشریه، حمایت همه‌جانبه خود را با همراهی و همکاری سازمان دانش‌آموزی کانون‌های پرورش فکری کودکان و نوجوانان، موسسه فرهنگی همیاری آیندگان و کتابخانه‌های عمومی اعلام داشت و افزود: تشکیل کلاس‌های جام در ابتدا شاید خیلی شدنی به نظر نمی‌آمد، اما با توانایی‌هایی که در هنرجویان و اشتیاقی که باشگاه‌ها سعی در زنده کردن آن در هنرجویان دارند، می‌توان به ادامه روند کار در باشگاه‌ها امیدوار بود.

  وی گفت: مهم‌تر اینکه استقبال گرم والدین هنرجویان بااطلاع یافتن از چگونگی اجرای این طرح ادامه‌دار بودن طرح را ضمانت می‌کند.

  عشریه اهداف این باشگاه را کمک به افزایش سرانه مطالعه میان کودکان و نوجوانان و تقویت فرهنگ گفتگو و تقویت استدلال و مهارت در بحث و قدرت تحلیل و تفکر انتقادی در کودکان و نوجوانان دانست.

  وی گفت:  گروه‌های سنی مختلف در موقع ثبت‌نام جدا خواهند شد؛ و باشگاه‌های جداگانه‌ای را تشکیل خواهند داد. کودکان ٧ تا ٩ ساله، کودکان ٩ تا ١١ ساله، نوجوانان ١١ تا ١٤ ساله، نوجوانان ١٤ سال به بالا هرکدام در این باشگاه حضور خواهند داشت.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری تصریح کرد: برای تهیه کتاب اعضا تخفیفی از سوی معاونت امور فرهنگی در نظر گرفته‌شده است؛ اما در شهرها برای تأمین کتاب اعضایی که  امکان  تهیه کتاب را ندارند، تمهیداتی اندیشیده خواهد شد.

  باشگاه‌های کتاب‌خوانی برای ثبت مشخصات خود پس از دریافت معرفی‌نامه از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر خود به پایگاه اینترنتی www.bookpromotion.ir مراجعه نمایند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار