امروز : شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۱:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیر آموزش و پرورش ناحیه دوساری تأکید کرد:

توجه به هدایت تحصیلی، پروژه مهر و ثبت نام دانش آموزان

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دوساری گفت: مدیران باید به سه موضوع اولویت دار هدایت تحصیلی، پروژه مهر و ثبت نام توجه کافی را داشته باشند.

به گزارش عصرساري، ام‌البنین محمدی در جلسه مدیران دوره اول و دوم متوسطه اظهار داشت: نظارت بر اجرای فعالیت‌ها در مدارس از مهم‌ترین برنامه‌های پروژه مهر بوده و مطمئناً آماده‌سازی مطلوب محیط آموزشی، تأثیر به سزایی در تقویت روحیه و شادابی دانش‌آموزان در امر تعلیم و تربیت خواهد داشت.

وی اظهار داشت: مدیران باید به سه موضوع اولویت‌دار هدایت تحصیلی، پروژه مهر و ثبت‌نام دانش‌آموزان توجه کافی را داشته باشند.

محمدی بابیان اینکه براي يک انتخاب رشته درست بايد ویژگی‌های خود دانش‌آموز در نظر گرفته شود، تصریح کرد: ازجمله این ویژگی‌ها ميزان بهره هوشي، نمرات تحصيلي، تعيين نقاط قوت و ضعف در دروس مختلف و بررسي علايق و استعدادها درزمینهٔ رشته‌ها و مشاغل است.

مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه دو ساری یادآور شد: والدين در اين زمينه می‌توانند با دادن اطلاعات فراوان و واقعي و همچنين ايجاد روحيه عالي و اعتمادبه‌نفس قوي در فرزند خود اين توانايي را در او به وجود بياورند تا بتواند بهترين رشته موردعلاقه خود را انتخاب کند.

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار