رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 14 November
 • مدیر آموزش و پرورش ناحیه دوساری گفت: مدیران باید به سه موضوع اولویت دار هدایت تحصیلی، پروژه مهر و ثبت نام توجه کافی را داشته باشند.

  به گزارش عصرساري، ام‌البنین محمدی در جلسه مدیران دوره اول و دوم متوسطه اظهار داشت: نظارت بر اجرای فعالیت‌ها در مدارس از مهم‌ترین برنامه‌های پروژه مهر بوده و مطمئناً آماده‌سازی مطلوب محیط آموزشی، تأثیر به سزایی در تقویت روحیه و شادابی دانش‌آموزان در امر تعلیم و تربیت خواهد داشت.

  وی اظهار داشت: مدیران باید به سه موضوع اولویت‌دار هدایت تحصیلی، پروژه مهر و ثبت‌نام دانش‌آموزان توجه کافی را داشته باشند.

  محمدی بابیان اینکه براي يک انتخاب رشته درست بايد ویژگی‌های خود دانش‌آموز در نظر گرفته شود، تصریح کرد: ازجمله این ویژگی‌ها ميزان بهره هوشي، نمرات تحصيلي، تعيين نقاط قوت و ضعف در دروس مختلف و بررسي علايق و استعدادها درزمینهٔ رشته‌ها و مشاغل است.

  مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه دو ساری یادآور شد: والدين در اين زمينه می‌توانند با دادن اطلاعات فراوان و واقعي و همچنين ايجاد روحيه عالي و اعتمادبه‌نفس قوي در فرزند خود اين توانايي را در او به وجود بياورند تا بتواند بهترين رشته موردعلاقه خود را انتخاب کند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار