رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 22 April
 • همزمان با هفته قوه قضائیه، رئیس کل دادگستری مازندران و اعضای شورای قضایی استان با نماینده ولی فقیه در مازندران دیدار کردند.

  به گزارش عصرساري، آیت الله نورالله طبرسی نماینده ولی‌فقیه در استان در این نشست ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه و یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی، از خدمات مدیریت دستگاه قضایی مازندران به مردم شریف استان تقدیر کرد.

  امام‌جمعه مرکز استان مازندران در ادامه با اشاره به ویژگی‌های اخلاقی شهید دکتر بهشتی، ایشان را شخصیتی کم‌نظیر خواند و ادامه داد: امام (ره) از آیت الله شهید بهشتی به‌عنوان یک ملت یادکرده‌اند و هفتم تیرماه برای ما فاجعه‌ای به بزرگی یک ملت بود.

  آیت الله طبرسی با اشاره به این مطلب که موفقیت در اخلاق و رفتار با تغییر تفکر جامعه محقق می‌شود، خاطرنشان کرد: شهید بهشتی شخصیتی اخلاقی، عارف و فقیه بودند که بر اکثر علوم اسلامی نیز تسلط داشتند.

  وی بابیان اینکه جرائم و تخلفات در استان مازندران باید مورد آسیب شناسی قرار گیرد، بر شناسایی نکات حساس و اساسی و انجام اقدامات فرهنگی در راستای این مسائل تاکید کرد و گفت: باید قبل از وقوع جرائم پیشگیری و چاره اندیشی در این خصوص صورت گیرد.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار