رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 22 April
 • مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: انبار نفت منطقه ساری از مدرن‌ترین و ایمن‌ترین تأسیسات نفتی در منطقه شمال کشور است و از زمان بهره‌برداری تاکنون هیچ‌گونه حادثه‌ای در این تأسیسات اتفاق نیفتاده است.

  به گزارش عصرساري،حسینعلی طالبی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری سال بهره‌برداری کامل انبار نفت ساری را  ۱۳۶۷ بیان کرد و افزود: تأسیسات انبار نفت ساری در زمینی به مساحت حدود ۳۰ هکتار متصل به مرکز استان باهدف تأمین،  ذخیره‌سازی و توزیع انواع فرآورده‌های نفتی موردنیاز استان، دیگر مناطق و نیروگاه‌های شمال کشور تأسیس شد.

  وی خدمت در تأسیسات نفتی را در تمام مراحل تأمین، انباشت و توزیع پرخطر دانست و اظهار کرد: همه کارکنان در جلوگیری از وقوع حادثه سهیم هستند.

  مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری از ایمنی بالای تأسیسات انبار نفت ساری گفت و تأکید کرد: با توجه به حساسیت‌های بالای عملیاتی در انبار نفت ساری، شناخت محیط‌های پرخطر، شرح وظایف و تقسیم‌کار هر یک از اعضا و انجام مانورهایی برای انجام کار بدون حادثه و ایمن، از وظایفی است که به‌درستی انجام می‌شود.

  طالبی ادامه داد: برگزاری بیش از ۷۸۰۰ هزار نفر ساعت آموزش ایمنی و اطفاء حریق برای کارکنان رسمی  و پیمانکاری و رانندگان  در  سال ۹۵ و برگزاری دوره‌های مشابه در سال‌های قبل و برگزاری مانورهای اطفاء حریق باعث آن شده است که این انبار بدون کوچک‌ترین حادثه‌ای به کار خود ادامه دهد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار