امروز : شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیرکل بنیاد مسکن مازندران:

۲۳۱ واحد مسکن ویژه محرومین استان در حال ساخت است

مدیرکل بنیاد مسکن مازندران، گفت: ساخت ۱۲۶ واحد مسکن محرومان ویژه روستاییان و ۱۳۵ مسکن محرومان در شهرهای استان از سال قبل آغاز شد که از این تعداد ۶۸ واحد در روستاها و ۵۸ واحد در شهرها تکمیل و تحویل خانوار محروم شد.

به گزارش عصرساري، سیّد مجید هاشمی در حاشیه مراسم کلنگ زنی مسکن محرومان در روستای بالاآبدنگ ساری، گفت: ساخت ۱۲۶ واحد مسکن محرومان ویژه روستاییان و ۱۳۵ مسکن محرومان در شهرهای استان از سال قبل آغاز شد که از این تعداد ۶۸ واحد در روستاها و ۵۸ واحد در شهرها تکمیل و تحویل خانوار محروم شد.
وی خواستار حمایت و مشارکت خیران برای ساخت مسکن محرومان شد و گفت: حتی اگر کسی یک خشت آجر نیز کمک کند در تأمین مصالح مهم است و ازاین‌رو دست نیاز به‌سوی خیران دراز می‌کنیم.

هاشمی در ادامه به میزان اعتبار تخصیص‌یافته جهت ساخت مسكن برای محرومین اشاره و گفت: مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال بلاعوض، ۱۸ میلیون تومان تسهیلات با نرخ ۵ درصد ودومیلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه برای ساخت مسكن جهت محرومین اختصاص و پرداخت می‌گردد.

مدیرکل بنیاد مسکن مازندران، بابیان اینکه هم افراد بد مسکن و هم بی‌مسکن در استان وجود دارد، گفت: معرفی و شناسایی این افراد هرسال از سوی بهزیستی و کمیته امداد به بنیاد مسکن انجام می‌شود.

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار