رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • السبت ۵ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Saturday 21 April
 • مدیرکل بنیاد مسکن مازندران، گفت: ساخت ۱۲۶ واحد مسکن محرومان ویژه روستاییان و ۱۳۵ مسکن محرومان در شهرهای استان از سال قبل آغاز شد که از این تعداد ۶۸ واحد در روستاها و ۵۸ واحد در شهرها تکمیل و تحویل خانوار محروم شد.

  به گزارش عصرساري، سیّد مجید هاشمی در حاشیه مراسم کلنگ زنی مسکن محرومان در روستای بالاآبدنگ ساری، گفت: ساخت ۱۲۶ واحد مسکن محرومان ویژه روستاییان و ۱۳۵ مسکن محرومان در شهرهای استان از سال قبل آغاز شد که از این تعداد ۶۸ واحد در روستاها و ۵۸ واحد در شهرها تکمیل و تحویل خانوار محروم شد.
  وی خواستار حمایت و مشارکت خیران برای ساخت مسکن محرومان شد و گفت: حتی اگر کسی یک خشت آجر نیز کمک کند در تأمین مصالح مهم است و ازاین‌رو دست نیاز به‌سوی خیران دراز می‌کنیم.

  هاشمی در ادامه به میزان اعتبار تخصیص‌یافته جهت ساخت مسكن برای محرومین اشاره و گفت: مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال بلاعوض، ۱۸ میلیون تومان تسهیلات با نرخ ۵ درصد ودومیلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه برای ساخت مسكن جهت محرومین اختصاص و پرداخت می‌گردد.

  مدیرکل بنیاد مسکن مازندران، بابیان اینکه هم افراد بد مسکن و هم بی‌مسکن در استان وجود دارد، گفت: معرفی و شناسایی این افراد هرسال از سوی بهزیستی و کمیته امداد به بنیاد مسکن انجام می‌شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار