امروز : شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
سرپرست اداره كل راه و شهرسازی استان مازندران:

کاهش تصادفات رانندگی بافرهنگ‌سازی و ارتقاء ایمنی ممکن خواهد شد

سرپرست اداره كل راه و شهرسازی استان مازندران گفت: کاهش تصادفات و تلفات رانندگی تنها بافرهنگ‌سازی و ارتقاء ایمنی در تمامی بخش‌های حمل‌ونقل میسر خواهد شد.

به گزارش عصرساري،محمود ذوالفقاری در جلسه كمیته ایمنی حمل‌ونقل و سوانح رانندگی تبعات ناشی از تصادفات و تلفات جاده‌ای را در جامعه بسیار راجع انگیز برشمرد و تصریح کرد: باید با بررسی همه جوانب و دسترسی به اطلاعات درست از شرایط موجود در جهت افزایش ایمنی محورها گام برداریم.

وی مازندران آموزش و فرهنگ‌سازی را ازجمله عوامل مؤثر در جهت كاهش تصادفات نام برد و افزود: همه باید با برنامه‌ریزی مناسب و دقیق گامی به‌سوی ارتقاء‌ و اعتلای فرهنگ ایمنی و به‌تبع آن كاهش سوانح رانندگی برداریم.

ذوالفقاری ضمن تأکید بر نقش اقدامات ایمنی سازی در کاهش تصادفات رانندگی خاطرنشان کرد: فعالیت‌های گسترده‌ای درزمینهٔ ایمن‌سازی در محورهای ارتباطی استان در دست انجام هست.

سرپرست اداره كل راه و شهرسازی در ادامه خواستار بسیج همگانی جهت کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای از سوی تمامی اقشار جامعه و مسئولین امر شد عنوان نمود: هر یک از ما باید در جهت ارتقاء فرهنگ ترافیک و رعایت قوانین و مقررات بکوشیم.

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار