رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 22 April
 • سرپرست اداره كل راه و شهرسازی استان مازندران گفت: کاهش تصادفات و تلفات رانندگی تنها بافرهنگ‌سازی و ارتقاء ایمنی در تمامی بخش‌های حمل‌ونقل میسر خواهد شد.

  به گزارش عصرساري،محمود ذوالفقاری در جلسه كمیته ایمنی حمل‌ونقل و سوانح رانندگی تبعات ناشی از تصادفات و تلفات جاده‌ای را در جامعه بسیار راجع انگیز برشمرد و تصریح کرد: باید با بررسی همه جوانب و دسترسی به اطلاعات درست از شرایط موجود در جهت افزایش ایمنی محورها گام برداریم.

  وی مازندران آموزش و فرهنگ‌سازی را ازجمله عوامل مؤثر در جهت كاهش تصادفات نام برد و افزود: همه باید با برنامه‌ریزی مناسب و دقیق گامی به‌سوی ارتقاء‌ و اعتلای فرهنگ ایمنی و به‌تبع آن كاهش سوانح رانندگی برداریم.

  ذوالفقاری ضمن تأکید بر نقش اقدامات ایمنی سازی در کاهش تصادفات رانندگی خاطرنشان کرد: فعالیت‌های گسترده‌ای درزمینهٔ ایمن‌سازی در محورهای ارتباطی استان در دست انجام هست.

  سرپرست اداره كل راه و شهرسازی در ادامه خواستار بسیج همگانی جهت کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای از سوی تمامی اقشار جامعه و مسئولین امر شد عنوان نمود: هر یک از ما باید در جهت ارتقاء فرهنگ ترافیک و رعایت قوانین و مقررات بکوشیم.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار