رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 22 April
 • مدیر عامل بانک مهر اقتصاد، گفت: موضوع ادغام این بانک با موسسات کوثر و ثامن صرفاً شایعه بوده و روند فعالیت های بانک مهر اقتصاد به صورت مستقل ادامه می یابد.

  به گزارش عصرساري،سید ضیاء ایمانی در این رابطه اظهار کرد: در چند روز گذشته بروز شایعاتی در خصوص ادغام بانک مهر اقتصاد با مؤسسات اعتباری کوثر و ثامن در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، موجب ایجاد نگرانی در میان مشتریان بانک شد که بااطلاع رسانی مدیران این مؤسسات و تأکید بر حفظ استقلال بانک مهر اقتصاد، جای هیچ‌گونه نگرانی نیست و این بانک مستقل و باقدرت روند فعالیت‌های خود را ادامه می‌دهد.

  وی افزود: با توجه به مشخص شدن کذب بودن اخبارِ منتشرشده، به مشتریان و سپرده‌گذاران محترم بانک مهر اقتصاد اطمینان می‌دهیم که این قبیل اخبار هیچ خللی در روند فعالیت‌های بانک  به وجود نمی‌آورد و این بانک با حفظ استقلال و هویت حقوقی خود بیش‌ازپیش در خدمت آحاد هم‌میهنان گرامی است.

  ایمانی خاطرنشان کرد: بانک مهر اقتصاد با بیش از 24 سال سابقه فعالیت در عرصه پولی و مالی کشور با 730 شعبه و بالغ‌بر 12 میلیون سپرده‌گذار بر اساس رتبه‌بندی سازمان مدیریت صنعتی در جایگاه سوم بانک‌های خصوصی کشور قرار دارد.

  وی تصریح کرد: بانک مهر اقتصاد با اعتماد عمومی مردم و در اختیار داشتن منابع قابل‌توجه، توانسته است گام‌های بزرگی درزمینهٔ تولید و اشتغال کشور بردارد که پرداخت 188 هزار میلیارد ریال تسهیلات به عموم هم‌وطنان عزیز در سال گذشته، گواهی بر قابلیت‌های عظیم مجموعه مهر است.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار