امروز : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد:

خبر ادغام بانک مهر اقتصاد با موسسات دیگر کذب است

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد، گفت: موضوع ادغام این بانک با موسسات کوثر و ثامن صرفاً شایعه بوده و روند فعالیت های بانک مهر اقتصاد به صورت مستقل ادامه می یابد.

به گزارش عصرساري،سید ضیاء ایمانی در این رابطه اظهار کرد: در چند روز گذشته بروز شایعاتی در خصوص ادغام بانک مهر اقتصاد با مؤسسات اعتباری کوثر و ثامن در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، موجب ایجاد نگرانی در میان مشتریان بانک شد که بااطلاع رسانی مدیران این مؤسسات و تأکید بر حفظ استقلال بانک مهر اقتصاد، جای هیچ‌گونه نگرانی نیست و این بانک مستقل و باقدرت روند فعالیت‌های خود را ادامه می‌دهد.

وی افزود: با توجه به مشخص شدن کذب بودن اخبارِ منتشرشده، به مشتریان و سپرده‌گذاران محترم بانک مهر اقتصاد اطمینان می‌دهیم که این قبیل اخبار هیچ خللی در روند فعالیت‌های بانک  به وجود نمی‌آورد و این بانک با حفظ استقلال و هویت حقوقی خود بیش‌ازپیش در خدمت آحاد هم‌میهنان گرامی است.

ایمانی خاطرنشان کرد: بانک مهر اقتصاد با بیش از ۲۴ سال سابقه فعالیت در عرصه پولی و مالی کشور با ۷۳۰ شعبه و بالغ‌بر ۱۲ میلیون سپرده‌گذار بر اساس رتبه‌بندی سازمان مدیریت صنعتی در جایگاه سوم بانک‌های خصوصی کشور قرار دارد.

وی تصریح کرد: بانک مهر اقتصاد با اعتماد عمومی مردم و در اختیار داشتن منابع قابل‌توجه، توانسته است گام‌های بزرگی درزمینهٔ تولید و اشتغال کشور بردارد که پرداخت ۱۸۸ هزار میلیارد ریال تسهیلات به عموم هم‌وطنان عزیز در سال گذشته، گواهی بر قابلیت‌های عظیم مجموعه مهر است.

 

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار