رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 22 April
 • دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر مازندران، گفت: مطمئناً یکی از مصادیق اجرای فرمان‌ها واجب الاطاعه مقام معظم رهبری در فرمان موسوم به آتش به اختیار، همگانی شدن اجرای فریضه پربرکت و مقدس امربه‌معروف و نهی از منکر است

  به گزارش عصرساري، خلیل صالحی گفت: مقام معظم رهبری فرمانده‌ای حکیم و باقی مانده‌ای از عاشورای 61 هجری است. معظم له بر قلوب میلیون‌ها انسان فداکار و آزاده در ایران و سراسر جهان حکومت می‌کند. این فرمانده مقتدر اینک بر برج و باروی ایمان و علیه زشتی‌ها و پلشتی‌ها فرمان می‌دهد و آتش به اختیار، اعلان رمز عملیات بزرگ فرهنگی در مقابله با تهاجم ناجوانمردانه دشمنان است.

  وی افزود: مطمئناً یکی از مصادیق اجرای فرمان‌ها واجب الاطاعه مقام معظم رهبری در فرمان موسوم به آتش به اختیار، همگانی شدن اجرای فریضه پربرکت و مقدس امربه‌معروف و نهی از منکر است و اینکه امربه‌معروف و ناهی از منکر با توکل بر خدا و بااحساس وظیفه، توصیه به خیر و نیکی و نهی از ارتکاب زشتی و پلشتی را همچون یک هدیه ارزشمند به همنوعان خود ارائه نماید.

  صالحی، اجرای فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر را موجب آبادانی شهر و دیار و اصلاح امور جامعه دانست و افزود: فرمان به خیر و نیکی از ناحیه رحمان و دعوت به منکرات و زشتی‌ها از ناحیه شیطان است؛ بنابراین آمران به معروف و ناهیان از منکر به نیابت از ذات مقدس پروردگار عالم و برای اجرای مهم‌ترین فرمان آن حضرت به اجرای مأموریت می‌پردازند.

  دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان مازندران عنوان کرد: اینک ما خود را یکی از مخاطبان مقام معظم رهبری می‌دانیم و برای اجرای فرمان‌ها حضرت آقا با تمام وجود آماده‌ایم. ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر به‌عنوان یکی از قرارگاه‌های مهم فرهنگی وایمانی آماده پذیرش مجاهدان ولایت مدار و مسئولیت‌پذیر است.

  صالحی افزود: مهم‌ترین مأموریت طلایِ داران و آمران به معروف، جلوگیری از تحقق منکرات وارداتی و فرنگی است. امروزه دشمنان زیرک و کارآزموده در پشت فعالیت‌های ضد فرهنگی و ضد اسلامی ایستاده‌اند. آن‌ها با چندین واسطه القائات شرک‌آلود و کارآموز را در جامعه اسلامی رواج می‌دهند و طوفانی از انحرافات را در فضای مجازی و ماهواره‌ای منعکس می‌کنند و روح و جان جوانان ما را هدف حملات ناجوانمردانه خویش قرار می‌دهند.

  دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان مازندران با دعوت از تمامی دلسوزان، نخبگان و داوطلبان مردمی عضو ستادهای امربه‌معروف و نهی از منکر در سراسر استان گفت: افسران جوان جنگ نرم برای انجام این رزمایش، وظیفه و محدوده‌ای برای خود تعریف کنند و سهم و نقش خود را در این عرصه مشخص نمایند و برنامه‌های قابل‌اجرا را طرح‌ریزی و به ستادهای امربه‌معروف ارائه نمایند.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات



  آخرین اخبار