رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 22 April
 • معاون داوطلبان و جانشین مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران از توزیع بیش از 3 هزار سبد کالای همای رحمت در استان در راستای اجرای طرح سراسر همای رحمت در ماه مبارک رمضان خبر داد.

  به گزارش عصرساري،سیف اله صادقیان گفت: امسال نیز همانند سال‌های گذشته هم‌زمان با ماه مبارک رمضان طرح سراسر همای رحمت باهدف کمک به خانواده‌های بی‌بضاعت در سراسر استان مازندران اجرا می‌شود. وی خاطرنشان کرد: پیوند توان توانمندان با نیاز نیازمندان هدف غایی و نهایی تمامی فعالیت‌های ما در حوزه داوطلبان است.

  وی تصریح کرد؛ در راستای اجرای طرح سراسر همای رحمت در ماه مبارک رمضان، با برنامه‌ریزی انجام‌شده از سوی معاونت داوطلبان جمعیت هلال‌احمر استان و به همت خیران و نیکوکاران عضو این جمعیت، تاکنون بیش از  3 هزار سبد کالای مواد غذایی تهیه و در بین اقشار نیازمند توزیع شد.
  وی با اعلام اینکه توزیع این سبدها تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت اظهار کرد: به پیروی از سیره مولای متقیان حضرت علی (ع) و در راستای اجرای طرح سراسر همای رحمت و ارتقای امنیت غذایی اقشار آسیب‌پذیر و نیازمندان، امسال نیز در ماه مبارک رمضان همانند سال‌های گذشته  سبدهای مواد غذایی و پروتئینی به همت داوطلبان و خیران جمعیت هلال‌احمر استان تهیه و توزیع می‌شود.
  معاون داوطلبان و جانشین مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران افزود: اقلام این سبد شامل برنج، حبوبات، روغن، چای، قند و شکر، رب گوجه، خرما، پنیر، ماکارونی، مرغ و گوشت قرمز و سایر ملزومات غذایی و بهداشتی است.
  وی ارزش ریالی سبدهای کالای توزیع‌شده را دو میلیارد و 762 میلیون ریال اعلام کرد و ادامه داد: در همین راستا تاکنون 13 سفره مهربانی (ضیافت افطار) نیز با بهره‌وری 1600 نفراز مستمندان و به ارزش ریالی 178 میلیون ریال از سوی داوطلبان و خیران عضو جمعیت هلال‌احمر استان تدارک دیده شد.
  صادقیان با اشاره به اینکه 27 پزشک و پیراپزشک داوطلب نیز در قالب بربایی 20 چادر سلامت خدمات ویزیت رایگان را شهروندان استان ارائه می‌کنند، گفت: توزیع بسته‌های فرهنگی و آموزشی نیز از طریق چادرهای سلامت  انجام خواهد شد. صادقیان با تقدیر از مشارکت همه خیرین و مؤسسات مردم‌نهاد گفت؛ فعالیت‌های بشردوستانه از آموزه‌های مؤکد در دین مبین اسلام است.

  وی افزود: آنچه در قالب پروژه‌های داوطلبی از سوی این معاونت اجرا می‌شود، مرهون همت بلند داوطلبان و نشانه رویکرد معنوی شهروندان نوع‌دوست استان در کمک به همنوعان نیازمند است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار