رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 22 April
 • مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در عیادت از مادر دو شهید گران‌قدر احمد و محمد یوسفی گفت: مادران شهدا صبر و بردباری را به زیبایی معنا كردند.

  به گزارش عصرساري،عباسعلی رضایی  روز پنج‌شنبه بیست و پنجم خردادماه در شهرستان ساری در حاشیه عیادت از مادر شهیدان گران‌قدر احمد و محمد یوسفی كه به دلیل بیماری در منزل بستری بوده، در سخنانی، ضمن تسلیت سالروز شهادت امیر مؤمنان حضرت علی (ع) گفت: حضرت علی (ع) الگوی خوبی‌ها،عدالت و جوانمردی بود و شهدای عزیز ما فرهنگ بی‌ادعا بودن و ساده زیستی را از این امام همام آموختند .

  وی با اشاره به اینكه مادران شهدا صبر و بردباری را معنا كردند اظهار داشت:مادران شهدا با تأسی از حضرت زینب (س) فرزندان صالح تربیت كردند و در دفاع از اسلام و ارزش‌های انقلاب روانه جبهه جنگ نمودند و سرانجام درراه دفاع از وطن به شهادت رسیدند.

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران بابیان اینكه دیدار و عیادت از خانواده‌های معظم شهدا یك امر ضروری است عنوان كرد: فرصت تكریم و دلجویی از خانواده‌های عزیز شهدا، جانبازان و آزادگان را از دست ندهیم .

  رضایی تصریح كرد: دیدار از والدین معظم شهدا را فراموش نكنیم و با حضور در منازل منورشان، خاطرات شهدا را از لسان زیبای پدران و مادران فداكار شهدا بشنویم و پیام آنان را به‌عنوان گنجینه‌ای گران‌سنگ در مسیر زندگی خود قرار دهیم.

  مدیرکل بنیاد مازندران ضمن عیادت از مادر دو شهید والامقام احمد و محمد یوسفی و پیگیری روند درمانی، برای این مادر بزرگوار و مقاوم شفای عاجل را از خداوند متعال آرزو كردند.

   

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار