امروز : پنج شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۸:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توزيع ۸۸۵تن برنج و شكر برای تنظيم ماه رمضان در مازندران

تاکنون با توجه مجوزهای شركت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران در راستای تنظیم بازار کالاهای اساسی، مقادیر ۴۹۷ تن برنج و ۳۸۸ تن شکر را در قالب طرح توزیع سبد کالای اساسی ضیافت ماه مبارک رمضان و بر اساس مصوبه کمیته‌ی تنظیم بازار، در استان فروخته شد.

به گزارش عصرساري، سيد محمد جعفري بابیان اين مطلب اظهار کرد: قیمت شکر تحویلی به عاملین توزیع درب کارخانه به ازای هر کیلو ۲۵۲۰ تومان محاسبه‌شده و عاملین موظف هستند این کالا را حداکثر به قیمت هر کیلو ۲۸۵۵ تومان به مصرف‌کننده نهایی بفروشند.

وی بابیان اینکه قیمت فروش برنج‌ها به مباشرین توزیع به ازای هر کیلوگرم ۲۴۰۰ تومان است، افزود: قیمت فروش برنج برای مصرف‌کنندگان نهایی در فروشگاه‌ها به ازای هر کیلو ۲۷۰۰ تومان تعیین‌شده است.

مديرعامل شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه ۲  تصريح كرد: شکر سفید تصفیه‌شده‌ی درجه‌یک با توجه به جمعیت استان، جهت مصارف خانوار در نظر گرفته‌شده است که از طریق عاملین توزیع بین مردم توزیع خواهد شد.

جعفری در خصوص چگونگی توزیع اقلام فوق اظهار داشت: این کالاها با معرفی‌نامه كارگروه تنظيم بازار استان و با هماهنگي سازمان جهاد كشاورزي استان از طریق فروشگاه‌های بزرگ، زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف در سطح استان توزیع خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار