رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 22 April
 • تاکنون با توجه مجوزهای شركت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران در راستای تنظیم بازار کالاهای اساسی، مقادیر 497 تن برنج و 388 تن شکر را در قالب طرح توزیع سبد کالای اساسی ضیافت ماه مبارک رمضان و بر اساس مصوبه کمیته‌ی تنظیم بازار، در استان فروخته شد.

  به گزارش عصرساري، سيد محمد جعفري بابیان اين مطلب اظهار کرد: قیمت شکر تحویلی به عاملین توزیع درب کارخانه به ازای هر کیلو 2520 تومان محاسبه‌شده و عاملین موظف هستند این کالا را حداکثر به قیمت هر کیلو 2855 تومان به مصرف‌کننده نهایی بفروشند.

  وی بابیان اینکه قیمت فروش برنج‌ها به مباشرین توزیع به ازای هر کیلوگرم 2400 تومان است، افزود: قیمت فروش برنج برای مصرف‌کنندگان نهایی در فروشگاه‌ها به ازای هر کیلو 2700 تومان تعیین‌شده است.

  مديرعامل شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه 2  تصريح كرد: شکر سفید تصفیه‌شده‌ی درجه‌یک با توجه به جمعیت استان، جهت مصارف خانوار در نظر گرفته‌شده است که از طریق عاملین توزیع بین مردم توزیع خواهد شد.

  جعفری در خصوص چگونگی توزیع اقلام فوق اظهار داشت: این کالاها با معرفی‌نامه كارگروه تنظيم بازار استان و با هماهنگي سازمان جهاد كشاورزي استان از طریق فروشگاه‌های بزرگ، زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف در سطح استان توزیع خواهد شد.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار