رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 22 April
 • معاون عمرانی استانداری مازندران، گفت: وزارت راه و شهرسازی مصمم است با به‌کارگیری تمام توان و تلاش مضاعف و با همکاری دیگر دستگاه‌ها پروژه مسکن مهر را در نیمه اول سال جاری به سرانجام برساند.

  به گزارش عصرساري،علی نبیان در پنجاه و دومین جلسه کارگروه شورای مسکن استان، گفت: وزارت راه و شهرسازی مصمم است با به‌کارگیری تمام توان و تلاش مضاعف و با همکاری دیگر دستگاه‌ها پروژه مسکن مهر را در نیمه اول سال جاری به سرانجام برساند.

  وی اظهار امیدواری کرد با برپایی چنین نشست‌ها و جلسات و تعامل دوطرفه با اداره كل تعاون و پیمانكاران این بخش به‌زودی موانع مرتفع شده و ما شاهد به سرانجام رسیدن پروژه‌های مذكور باشیم.

  معاون عمرانی استانداری مازندران با اشاره به محدودیت‌های مالی دولت از تمامی دستگاه‌هایی که در چنین شرایطی برای  پیشرفت پروژه‌های مسکن مهر تلاش می‌کنند قدردانی کرد.

  نبیان اظهار کرد: با توجه به پیشرفت فیزیكی پروژه‌های مسكن مهر در استان باید باهمت و تعامل دستگاه‌های زیر بنایی استان خدمات شهری و زیر بنایی پروژه‌های مذكور نیز هر چه زودتر اجرایی شود.

  معاون عمرانی استانداری مازندران در ادامه تصریح كرد: مسكن دغدغه اصلی و ابتدایی برای هر خانواده‌ای محسوب شده، ازاین‌رو برطرف كردن این مسئله توسط خدمتگزاران مردم در دولت‌ها می‌تواند عاملی مهمی در جهت تعامل، همدلی و اعتماد مردم به آن دولت باشد.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار