رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
 • السبت ۷ رجب ۱۴۳۹
 • 2018 Saturday 24 March
 • نماینده مردم سارى و مياندورود در مجلس شورای اسلامی، گفت: با تمام توان در خصوص مرتفع نمودن این مهم در مجلس شورای اسلامی، بانک مرکزی و همچنین سایر نهادهای ذی‌ربط زمینه‌های لازم را به وجود خواهد آورد.

  به گزارش عصرساري، در پی تجمعات گسترده سپرده‌گذاران تعاونی منحلِ اعتباری فرشتگان مبنی بر حذف سود سپرده‌ها، در مقابل شعب و ساختمان مرکزی مؤسسه و تشویش اذهان عمومی، جهت پیگیری موضوع، علی اصغر یوسف نژاد نماينده مردم سارى و مياندورود در مجلس شورای اسلامی طی دیداری با مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره موسسه اعتباری کاسپین در جریان مشکلات و اقدامات انجام‌شده قرار گرفت.

  در این نشست که در محل دفتر مرکزی موسسه برگزار شد ابتدا افتخار مدیرعامل موسسه توضیحات مختصری از چگونگی اخذ مجوز و مأموریت این موسسه و مبحث تعیین تکلیف سپرده‌گذاران مشمول طرح ساماندهی تعاونی منحلِ فرشتگان را ارائه کردند.

  در ادامه این دیدار، نعیمی ریس هیئت‌مدیره و عنایتی عضو هیئت‌مدیره در خصوص فرآیند انتقال و ادغام تعاونی‌های منحلِ به موسسه اعتباری کاسپین توضیحاتی را بیان و دلایل پیدایش مشکلات برای سپرده‌گذاران تعاونی اعتبار فرشتگان را نیز عنوان کردند و یوسف نژاد در جریان برنامه‌ها و پیگیری‌های هیئت‌مدیره و مدیرعامل در راستای تعیین تکلیف و ساماندهی سپرده‌های سپرده‌گذاران و طرح جدیدی که جهت ساماندهی و حفظ سپرده‌ها از طرف هیئت‌مدیره به بانک مرکزی ارائه شد قرار گرفت.

  در خاتمه این نشست یوسف نژاد برای حل‌وفصل مشکلات پیش‌آمده اظهار کرد: با تمام توان در خصوص مرتفع نمودن این مهم در مجلس شورای اسلامی، بانک مرکزی و همچنین سایر نهادهای ذی‌ربط زمینه‌های لازم را به وجود خواهد آورد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار