امروز : یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۳:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیرعامل هلال‌احمر مازندران اعلام کرد:

توزیع ۱۳۰۰ سبد کالای همای رحمت در مازندران

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران از توزیع ۱۳۰۰ سبد کالای همای رحمت در استان در راستای اجرای طرح سراسر همای رحمت در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش عصرساري، مجتبی اکبری گفت: در راستای اجرای طرح سراسر همای رحمت در ماه مبارک رمضان، با برنامه‌ریزی انجام‌شده از سوی معاونت داوطلبان جمعیت هلال‌احمر استان و به همت خیران و نیکوکاران عضو این جمعیت، تاکنون ۱۳۰۰ سبد کالای مواد غذایی تهیه و در بین اقشار نیازمند توزیع شد.
وی با اعلام اینکه توزیع این سبدها تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت اظهار کرد: به پیروی از سیره مولای متقیان حضرت علی (ع) و در راستای اجرای طرح سراسر همای رحمت و ارتقای امنیت غذایی اقشار آسیب‌پذیر و نیازمندان، امسال نیز در ماه مبارک رمضان همانند سال‌های گذشته  سبدهای مواد غذایی و پروتئینی به همت داوطلبان و خیران جمعیت هلال‌احمر استان تهیه و توزیع می‌شود.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران افزود: اقلام این سبد شامل برنج، حبوبات، روغن، چای، قند و شکر، رب گوجه، خرما، پنیر، ماکارونی، مرغ و گوشت قرمز و سایر ملزومات غذایی و بهداشتی است.
وی ارزش ریالی سبدهای کالای توزیع‌شده را یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و ادامه داد: در همین راستا تاکنون دو سفره مهربانی (ضیافت افطار) نیز با بهره‌وری ۲۰۰ نیافراز مستمندان و به ارزش ریالی ۳۲ میلیون ریال از سوی داوطلبان و خیران عضو جمعیت هلال‌احمر استان تدارک دیده شد.
اکبری با اشاره به اینکه ۷ پزشک داوطلب نیز در قالب بربایی چادر سلامت خدمات ویزیت رایگان را شهروندان استان ارائه می‌کنند، گفت: توزیع بسته‌های فرهنگی و آموزشی نیز از طریق چادرهای سلامت  انجام خواهد شد. دکتر اکبری با تقدیر از مشارکت همه خیرین و مؤسسات مردم‌نهاد گفت؛ جمعیت هلال‌احمر استان از مشارکت همه نیکوکاران در این طرح معنوی استقبال می‌کند.

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار