رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • السبت ۵ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Saturday 21 April
 • موسسه قرآنی طهورای ساری در راستای پرورش استعداد های درخشان اقدام به ثبت نام در طرح ملی تلاوت در سطح استان کرده است.

  به گزارش عصرساري، جهت کشف و شناسایی و پرورش نسل نوجوان و جوان  مستعد قرآنی  همچون گذشته با متد جدید به‌منظور تربیت چهره‌های بزرگ قرآنی به‌عنوان قراء طراز اول کشور وجهان از قرآن آموزان بالای هفت سال پسر در این طرح ثبت‌نام می‌نماید.

  این دوره  با چهار سبک از قاریان برجسته مصری استاد عبدالباسط، استاد منشائی، استاد شحات انور، استاد مصطفی اسماعیل برگزارشده تا قـــــاریان و حافظان برجسته کشوری پرورش دهد.

  این طـــرح با عنوان طرح جــــامع تلاوت نخبــــــگان قــرآن کریم استان مازندران

  زیر نظـر اساتید برجسته استــانی و کشوری استـــــاد عـــلی سقایی و استاد نقی عـــــالیشاه و اساتید بنام دیگر همراه با برنامه‌های آموزشی و تفریحی و زیارتی و علمی از قبیل استخر، تنیس؛ فوتبال؛ فوتسال،  ورزش‌های رزمی و اردوهای تفریحی و زیارتی به همت موسسه قرآنی طهورای ساری برگزار خواهد شد.

  مهلت ثبت‌نام تا بیستم  تیرماه بوده و افراد  شرکت‌کننده  با آزمودن و گزینش اولیه توسط کارشناسان  و پس از اخذ امتیاز لازم وارد این طرح می‌شوند.

  علاقه‌مندان می توانند جهت ثبت‌نام به دیگر سؤالات به شعبه مرکزی موسسه قرآنی طهورامازند واقع در ساری؛ نبش سه‌راه جویبار؛ کوی امام حسین (ع)  جنب مدرسه ابتدایی دخترانه کیمیای علم مراجعه نمایند.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار