رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الأربعاء ۹ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Wednesday 25 April
 • مدیر امور تعاون اداره کل، تعاون، کار و امور اجتماعی استان از آغاز ثبت نام دوازدهمین دوره جشنواره تعاونیهای برتر استان مازندران همزمان با سراسر کشور خبر داد.

  به گزارش عصرساري، سیاوش علیزاده گفت: تعاون گران استان می‌توانند تا 31 خردادماه سال جاری هم‌زمان با سراسر کشور با مراجعه به نشانی اینترنتی www.taavonibartar.ir برای شرکت در دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر ثبت‌نام کنند.

  وی هدف اصلی برگزاری این جشنواره را توسعه و ترویج فرهنگ تعاون در استان دانست و افزود: در راستای شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون و به‌منظور فراهم نمودن زمینه‌های گسترش و ارتقای روحیه تعاونی و نمونه پروری در بخش‌های مختلف اقتصادی در استان، دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر در شهریورماه سال 1396 هم‌زمان با هفته تعاون برگزار خواهد شد.

  علیزاده تصریح کرد: تعاونی برتر به تعاونی‌هایی گفته می‌شود که ضمن رعایت الزامات قانونی مرتبط و اختصاصی خاص هر گرایش، در رشته فعالیت خود نسبت به سایر تعاونی‌های هم رشته و نیز بر اساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی بخش‌های اقتصادی و عمومی (اجتماعی– فرهنگی) از وضعیت نسبتاً مطلوب و قابل‌قبول جامعه و بالاتری نسبت به سایرین برخوردار باشد.

  مدیر امور تعاون اداره کل، تعاون، کار و امور اجتماعی استان خاطرنشان کرد: در این جشنواره پس از اتمام مهلت ثبت‌نام تعاونی‌ها، داوری اولیه توسط این اداره کل به‌عمل‌آمده و پس‌ازآن شورای اجرایی جشنواره در ستاد مرکزی وزارت متبوع انتخاب نهایی را انجام خواهد داد.

  گفتنی است استان مازندران بیش از 13 هزار تعاونی دارد.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار