رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 22 April
 • استاندار مازندران با اشاره به اینکه خرید دانه روغنی کلزا در مازندران در سال زراعی جاری رشد 4 برابری نسبت به سال گذشته داشته است عنوان کرد: تا کنون بیش از 17 هزار تن دانه روغنی کلزا توسط مراکز خرید تضمینی شرکت غله از کشاورزان مازندرانی خریداری شد.

  به گزارش عصرساري،ربیع فلاح در حاشیه بازدید از روند برداشت و خرید دانه روغنی کلزا در دشت ناز گفت: سطح زیر کشت دانه روغنی کلزا در مازندران 2 برابر نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

  وی افزود: با توجه به اقدامات خوب انجام شده هم به لحاظ تامین نهاده های لازم و مخصوصا بذر اصلاح شده و تمهیدات بکار گرفته شده برای کشت فنی و مهندسی و همچنین ماشین آلات مناسب در سال جاری تولید دانه های روغنی رشد 4 برابری داشته است.

  استاندار مازندران با اشاره به اینکه خرید دانه روغنی کلزا در مازندران در سال زراعی جاری رشد 4 برابری نسبت به سال گذشته داشته است عنوان کرد: تا کنون بیش از 17 هزار تن دانه روغنی کلزا توسط مراکز خرید تضمینی شرکت غله از کشاورزان مازندرانی خریداری شد.

  فلاح خاطرنشان کرد: تمهیدات و اقدامات وزارت جهاد کشاورزی و شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران در خصوص برداشت و هم به لحاظ خرید تضمینی قابل تقدیر و قدردانی است.

  وی ضمن رضایت از روند خرید کلزا و شرایط مطلوب مراکزخرید از اقدامات سازمان جهاد کشاورزی استان و همچنین شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 به عنوان متولی مستقیم دانه روغنی کلزا قدردانی و تقدیر کرد.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار