رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 22 April
 • مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از برگزاری جشن های بزرگ شکوفه های رمضان ویژه کودکان و نوجوانان از سوی کتابخانه های عمومی خبر داد.

  به گزارش عصرساري، آرزو ولی پور با تأکید مجدد بر استفاده از هر فرصت و مناسبتی برای ترویج کتاب‌خوانی اظهار کرد: ماه مبارک رمضان بهار قرآن است و تبیین معارف قرآنی با ترویج مطالعه مفید به‌عنوان محور برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی مازندران در نظر گرفته‌شده است.

  مدیرکل کتابخانه‌های عمومی افزود: در همین راستا جشن‌های شکوفه‌های رمضان برای برپایی محافل کتاب و قصه برای کودکان و نوجوانان در ۶ شهرستان رامسر، نوشهر، بابلسر، بابل، سوادکوه شمالی و گلوگاه اجرا خواهد شد تا کتابخانه‌های عمومی در حد توان نقش خود را در این زمینه ایفا نمایند.

  به گزارش عصرساری، جشن شهرستان بابلسر هر شب از ساعت ۲۲ در مصلا نماز جمعه، برنامه شهرستان گلوگاه ۱۸ خرداد در روستای نصرت‌آباد، برنامه شهرستان نوشهر ۲۰ خرداد از ساعت ۱۹ در کتابخانه عمومی صاحب‌الزمان (عج)، جشن شهرستان رامسر ۲۰ خرداد از ساعت ۱۹ در کتابخانه عمومی فرید، مراسم شهرستان سوادکوه شمالی ۲۱ خرداد از ساعت ۱۹ در کتابخانه عمومی شهیدان مرادی و برنامه شهرستان بابل ۲۲ خرداد از ساعت ۱۰ در کتابخانه عمومی شهیدان نجاریان برگزار می‌گردد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار