امروز : پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 اعلام کرد

پرداخت ۲۸۰ میلیارد و ۹۸۵ میلیون ریال از مطالبات کلزاکاران مازندران

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی گفت: تاکنون ۲۸۰ میلیارد و ۹۸۵ میلیون و ۲۱۷ هزار ریال از مطالبات کلزا کاران به‌حساب کشاورزان مازندران واریز شد.

به گزارش عصرساري، سید محمد جعفری، گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته تاکنون ۲۸۰ میلیارد و ۹۸۵ میلیون و ۲۱۷ هزار ریال از مطالبات کلزا کاران از طریق سامانه پرداخت محصولات کشاورزی به‌حساب کشاورزان مازندران واریز شد.

وی به تعداد مراکز خرید اشاره کرد و گفت: این میزان خرید توسط ۱۷ مرکز از ۲۰ مرکز راه‌اندازی شده جهت انجام مطلوب فرآیند خرید تضمینی دانه روغنی کلزا  انجام گرفت.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ بابیان این مطلب اظهار کرد: با این میزان پرداخت ۶۵ درصد از مطالبات کلزاکاران استان پرداخت گردید و مابقی آن نیز به‌زودی به‌حساب کشاورزان عزیز واریز خواهد شد.

جعفری به میزان خرید کلزا اشاره کرد و گفت: تاکنون ۱۶ هزار و ۷۶۹ تن کلزا از کشاورزان مازندران خریداری شد.

وی افزود: به ازای هر کیلو دانه کلزا با افت رطوبتی ۱۰ درصد و ناخالصی ۲ درصد ۲۷۸۳ تومان پول به کشاورزان عزیز پرداخت خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ بابیان اینکه مراکز خرید بر اساس دستورالعمل، دانه‌های کلزا با رطوبت بالای ۲۰ درصد را تحویل نخواهند گرفت، از کشاورزان خواست به خاطر شرایط خاص آب و هوایی در برداشت کلزا عجله نکنند زیرا رطوبت بین ۱۰ تا ۲۰ درصد را می‌توانیم تحویل بگیریم و این میزان هم از وزن دانه کم خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تا زمانی که کشاورزان عزیز، کلزا برای تحویل داشته باشند مراکز خرید دایر خواهند بود.

 

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار