رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 22 April
 • مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی گفت: تاکنون 280 میلیارد و 985 میلیون و 217 هزار ریال از مطالبات کلزا کاران به‌حساب کشاورزان مازندران واریز شد.

  به گزارش عصرساري، سید محمد جعفری، گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته تاکنون 280 میلیارد و 985 میلیون و 217 هزار ریال از مطالبات کلزا کاران از طریق سامانه پرداخت محصولات کشاورزی به‌حساب کشاورزان مازندران واریز شد.

  وی به تعداد مراکز خرید اشاره کرد و گفت: این میزان خرید توسط 17 مرکز از 20 مرکز راه‌اندازی شده جهت انجام مطلوب فرآیند خرید تضمینی دانه روغنی کلزا  انجام گرفت.

  مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 بابیان این مطلب اظهار کرد: با این میزان پرداخت 65 درصد از مطالبات کلزاکاران استان پرداخت گردید و مابقی آن نیز به‌زودی به‌حساب کشاورزان عزیز واریز خواهد شد.

  جعفری به میزان خرید کلزا اشاره کرد و گفت: تاکنون 16 هزار و 769 تن کلزا از کشاورزان مازندران خریداری شد.

  وی افزود: به ازای هر کیلو دانه کلزا با افت رطوبتی 10 درصد و ناخالصی 2 درصد 2783 تومان پول به کشاورزان عزیز پرداخت خواهیم کرد.

  مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 بابیان اینکه مراکز خرید بر اساس دستورالعمل، دانه‌های کلزا با رطوبت بالای 20 درصد را تحویل نخواهند گرفت، از کشاورزان خواست به خاطر شرایط خاص آب و هوایی در برداشت کلزا عجله نکنند زیرا رطوبت بین 10 تا 20 درصد را می‌توانیم تحویل بگیریم و این میزان هم از وزن دانه کم خواهد شد.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: تا زمانی که کشاورزان عزیز، کلزا برای تحویل داشته باشند مراکز خرید دایر خواهند بود.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار