امروز : پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۱:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی مازندران خبر داد

مشاركت بنياد بركت در توانمندسازی ۱۴ طرح توليدی در استان

بنياد برکت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و تقويت توليد کالاهای ايرانی توسط سرمايه‌گذاران محلی، در اجرای ۱۴ طرح توانمندسازی اقتصادی در مناطق کمتر توسعه‌يافته‌ استان مشارکت نموده است.

به گزارش عصرساري، سید مصطفی موسوی گفت: بنیاد برکت در راستای تحقق اقتصادی مقاومتی و تقویت تولید کالاهای ایرانی توسط سرمایه‌گذاران محلی، در اجرای ۱۴ طرح توانمندسازی اقتصادی مشارکت نموده است.
مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی مازندران اظهار کرد: مجموع سرمایه‌گذاری بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در طرح‌های یادشده بالغ‌بر ۲۰۴۹ میلیارد ریال است.
موسوی تصریح كرد: توانمندسازی کارآفرینان در تولید موجب عدم وابستگی به كالای خارجی و درنتیجه، پویایی واحدهای تولیدی را فراهم می‌کند.
وی ادامه داد: سرمایه‌گذاری بنیاد بركت در استان، در طرح‌های تولیدی و صنعتی منجر به کارآفرینی برای بیش از ۵۶۶۰ نفر شده است.
مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی مازندران خاطرنشان كرد: تولید کاغذ، ظروف یک‌بارمصرف، پیچ و مهره، شمش فولادی، محصولات معدنی و صنعتی، پارچه مخمل، پلیمرهای مهندسی، پکیج دیواری و محصولات لبنی، در این طرح‌ها تحقق‌یافته است.
به گزارش عصرساری، بنیاد برکت پس از ۳ تا ۵ سال از راه‌اندازی هر طرح اقتصادی، سهام خود را در آن طرح به شریک کارآفرین خود واگذار می‌کند، این اقدام فرصتی را برای واحدهای تولیدی دیگر فراهم می‌کند تا بتوانند از ظرفیت بنیاد در راستای توانمندسازی اقتصادی، ایجاد اشتغال پایدار، رونق تولید و ارائه محصولات باکیفیت استفاده كنند.

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار