امروز : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی مازندران:

خدمت سرلوحه کاری اداره کل راه وشهرسازی مازندران

سرپرست اداره کل راه وشهرسازی استان مازندران خدمت و پویایی را سرلوحه کار وتلاش در اداره کل راه وشهرسازی استان برشمرد و گفت: هدف گذاری ما در جهت تسریع و پیشرفت پروژه ها و توسعه و آبادانی استان بوده و برای دستیابی به آن همه توانمان را بکار خواهیم بست.

به گزارش عصرساري، محمود ذوالفقاری در مراسم معارفه خود بر تعامل و همدلی در بین کارکنان تاکید و گفت: همدلی و هماهنگی و احترام متقابل از جمله فاکتورهای مهم در ارائه یک کار موفق در یک مجموعه بوده و لذا از همه عزیزان تلاشگر در مجموعه راه و شهرسازی استان انتظار چنین فضایی را داشته و دارم.

وی در ادامه بر ضرورت نظم در کارها اشاره و تسریع کرد: باید در هرمکانی که در حال خدمتگزاری به مردم هستیم با تمام توان تلاش نماییم و با ارائه برنامه های از پیش تعیین شده و منظم از هیچ کوششی برای آبادانی استان و اعتلای کشور عزیزمان دریغ ننماییم.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی اظهار امیدواری کرد، انشا اله با هدف گذاری درست و بسیج کلیه نیروها و امکانات موجود و هدایت درست آن نتایج مطلوبتری برای مردم عزیز استان حاصل شود.

حیدر نوروزی مدیرکل سابق اداره کل راه و شهرسازی مازندران نیز در این جلسه با ذکر اینکه خدمت در مازندران جزو سال‌هایی است که در آینده باافتخار از آن یاد خواهم کرد، یادآور شد: مازندران مملو از قابلیت‌ها، استعدادها و نیروهای تلاشگری است که در سایه مدیریت درست و به‌کارگیری و استفاده بهینه از امکانات می‌توان نتایج مطلوبی در جهت توسعه استان کسب نمود. وی بابیان اینکه همیشه برای توسعه استان مازندران دغدغه خواهد داشت افزود: انشا اله در وزارتخانه نیز در جهت اختصاص اعتبارات لازم و توسعه راه روستایی استان تلاش خواهد نمود.

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار