امروز : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تأكيد مدير كل بنياد مازندران بر ضرورت حل مشكلات ايثارگران

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران در حاشيه برگزاري ملاقات عمومي با ايثارگران استان بر ضرورت حل مشكلات ايثارگران تأكيد كرد.

به گزارش عصرساري، عباسعلی رضایی مدیر كل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران روز سه شنبه شانزدهم خرداد در حاشیه برگزاری ملاقات عمومی با خانواده های معظم شاهد و ایثارگر استان كه در بنیاد مازندران برگزار شد با بیان اینكه ایثارگران موجب افتخار و سربلندی كشور هستند، گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به بركت خون شهدا و ایثارگری جانبازان و آزادگان مقاوم ، همچنان اقتدار و صلابت خود را حفظ كرده است.
وی با اشاره به اینكه خالصانه به ایثارگران خدمت كنیم اظهار کرد: خدمات ما به ایثارگران از روی خلوص نیت ، نگاه اعتقادی ،سپاسگزاری و گره گشایی مشكلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران همراه باشد.
رضایی با تأكید بر تسریع روند خدمات گفت: تمام تلاش ما این است تا مسائل ایثارگران عزیز را در بخش های مختلف مسكن، اشتغال، تسهیلات، آموزش و درمان و… در كوتاهترین زمان با دقت و سرعت بیشتری انجام دهیم و رضایت این عزیزان را جلب كنیم.
مدیر كل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینكه مسئولان ، روحیه خدمتگزاری به ایثارگران را در درون خود تقویت كنند، افزود: امروز همه ما نیازمند دعای خیر خانواده های شهدا و ایثارگران هستیم لذا در جهت خدمت به این عزیزان و رفع نیازهای آنان گام های موثری برداریم.
رضایی تصریح كرد: تلاش برای حل مشكلات خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان ، تلاشی ماندگار و جاودانه است و هرگز فراموش نمی شود.

 

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار