رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 22 April
 • مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران در حاشيه برگزاري ملاقات عمومي با ايثارگران استان بر ضرورت حل مشكلات ايثارگران تأكيد كرد.

  به گزارش عصرساري، عباسعلی رضایی مدیر كل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران روز سه شنبه شانزدهم خرداد در حاشیه برگزاری ملاقات عمومی با خانواده های معظم شاهد و ایثارگر استان كه در بنیاد مازندران برگزار شد با بیان اینكه ایثارگران موجب افتخار و سربلندی كشور هستند، گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به بركت خون شهدا و ایثارگری جانبازان و آزادگان مقاوم ، همچنان اقتدار و صلابت خود را حفظ كرده است.
  وی با اشاره به اینكه خالصانه به ایثارگران خدمت كنیم اظهار کرد: خدمات ما به ایثارگران از روی خلوص نیت ، نگاه اعتقادی ،سپاسگزاری و گره گشایی مشكلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران همراه باشد.
  رضایی با تأكید بر تسریع روند خدمات گفت: تمام تلاش ما این است تا مسائل ایثارگران عزیز را در بخش های مختلف مسكن، اشتغال، تسهیلات، آموزش و درمان و… در كوتاهترین زمان با دقت و سرعت بیشتری انجام دهیم و رضایت این عزیزان را جلب كنیم.
  مدیر كل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینكه مسئولان ، روحیه خدمتگزاری به ایثارگران را در درون خود تقویت كنند، افزود: امروز همه ما نیازمند دعای خیر خانواده های شهدا و ایثارگران هستیم لذا در جهت خدمت به این عزیزان و رفع نیازهای آنان گام های موثری برداریم.
  رضایی تصریح كرد: تلاش برای حل مشكلات خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان ، تلاشی ماندگار و جاودانه است و هرگز فراموش نمی شود.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار