رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • فرمانده انتظامی استان از انهدام باند 6 نفره سارقان منزل و کشف بیش از چهار میلیارد و 500 میلیون ریال طلای مسروقه در شهرستان ساری خبر داد.

  به گزارش عصرساري، سید محمود میر فیضی به خبرنگاران گفت: در پی وقوع سرقت منزلی در شهرستان ساری و سرقت بیش از چهار میلیارد و 500 میلیون ریال طلاجات و جواهرآلات یکی از شهروندان از سوی سارق یا سارقان، موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

  وی در تشریح عملیات پلیسی این پرونده، اظهار کرد: کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی با حضور در محل وقوع سرقت ضمن بررسی میدانی صحنه جرم با انجام تحقیقات از مالباخته با استفاده از روش‌های علمی کشف جرم، یکی از سارقان حرفه‌ای منزل اهل و ساکن یکی از استان‌های جنوب غرب کشور را شناسایی کردند.

  فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطرنشان کرد: مأموران پلیس آگاهی با تشکیل تیم ویژه ضمن شناسایی مخفیگاه این متهم وی را به همراه دو همدست دیگرش که یکی از آنان زنی 46 ساله بود در شهرستان‌های بهشهر و ساری دستگير کردند.

  میرفیضی در ادامه اظهار کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی با همکاری فردی دیگر اقرار کردند.

  وی از شناسایی و دستگیری همدست متهمان به همراه دو مال‌خر در استان تهران و البرز خبر داد و افزود: طي دو مرحله بیش از 185 میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش طلاهای مسروقه از متهمان کشف شد.

  میرفیضی با اشاره به اینکه سارقان طلاهای مسروقه را به یک زن ساکن یکی از کشورهای همسایه فروخته‌اند، افزود: با انجام اقدامات پلیسی طلاهای مسروقه مسترد و تحويل مالباخته شد.

  فرمانده انتظامی استان مازندران در پایان از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی خبر داد و افزود: متهمان با قرار صادره روانه زندان شدند

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار