امروز : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد

کشف ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال طلای مسروقه در ساری

فرمانده انتظامی استان از انهدام باند ۶ نفره سارقان منزل و کشف بیش از چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال طلای مسروقه در شهرستان ساری خبر داد.

به گزارش عصرساري، سید محمود میر فیضی به خبرنگاران گفت: در پی وقوع سرقت منزلی در شهرستان ساری و سرقت بیش از چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال طلاجات و جواهرآلات یکی از شهروندان از سوی سارق یا سارقان، موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی در تشریح عملیات پلیسی این پرونده، اظهار کرد: کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی با حضور در محل وقوع سرقت ضمن بررسی میدانی صحنه جرم با انجام تحقیقات از مالباخته با استفاده از روش‌های علمی کشف جرم، یکی از سارقان حرفه‌ای منزل اهل و ساکن یکی از استان‌های جنوب غرب کشور را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطرنشان کرد: مأموران پلیس آگاهی با تشکیل تیم ویژه ضمن شناسایی مخفیگاه این متهم وی را به همراه دو همدست دیگرش که یکی از آنان زنی ۴۶ ساله بود در شهرستان‌های بهشهر و ساری دستگير کردند.

میرفیضی در ادامه اظهار کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی با همکاری فردی دیگر اقرار کردند.

وی از شناسایی و دستگیری همدست متهمان به همراه دو مال‌خر در استان تهران و البرز خبر داد و افزود: طي دو مرحله بیش از ۱۸۵ میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش طلاهای مسروقه از متهمان کشف شد.

میرفیضی با اشاره به اینکه سارقان طلاهای مسروقه را به یک زن ساکن یکی از کشورهای همسایه فروخته‌اند، افزود: با انجام اقدامات پلیسی طلاهای مسروقه مسترد و تحويل مالباخته شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران در پایان از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی خبر داد و افزود: متهمان با قرار صادره روانه زندان شدند

 

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار