امروز : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۹:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی ساری:

نظر هیأت نظارت بر ابطال انتخابات شورای اسلامی ساری است

رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی ساری گفت: نظر هیأت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر ساری به خاطر تخلفات سازمان‌یافته، همچنین خرید و فروش رای بر ابطال انتخابات است.

به گزارش عصرساري،حجت‌الاسلام ابوذر زارعی امشب در شهرستان ساری درباره آخرین وضعیت صحت انتخابات شورای اسلامی مرکز مازندران اظهار کرد: امروز آخرین روز اعلام نظر تأیید یا ابطال انتخابات شورای شهر ساری توسط هیأت اجرایی بود که به‌همین منظور جلسه‌ای در ساعت ۱۰ صبح در دفتر فرماندار برگزار شده است.

وی افزود: در این جلسه اعضای هیأت اجرایی متشکل از ۹ نفر و اعضای هیات نظارت متشکل از پنج نفر پس از ارائه کلیه مستندات دال بر خرید آرای گسترده، تخلفات سازمان‌یافته و مستندات مختلف رأی به ابطال انتخابات دادند و این نظر را امشب و نهایتاً صبح فردا به هیأت نظارت اعلام می‌کنند.

رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی ساری بیان کرد: پیش از این هیأت نظارت بر انتخابات شورای شهر ساری نظرش را بر ابطال انتخابات داده بود.

زارعی با بیان اینکه از فردا به مدت پنج روز هیأت نظارت به بررسی نهایی تخلفات صورت‌گرفته در انتخابات شورای اسلامی شهر ساری می‌پردازد، گفت: نظر هیأت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی ساری به خاطر تخلفات گسترده، سازمان‌یافته و همچنین خرید و فروش رای بر ابطال انتخابات است.

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار