رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۹
 • السبت ۷ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Saturday 30 May
 • امام‌جمعه ساری با اشاره به انتخابات هفته گذشته، بیان کرد: ما قدردان حضور پرشور مردم همه درصحنه و ولایتمدار ایران هستیم که با حضور خود دشمنان را ناامید کردند.

  به گزارش عصرساري،آیت‌الله نورالله طبرسی خطیب نماز جمعه ساری با تأکید بر فضیلت‌های ماه مبارک رمضان، گفت: ماه رمضان تنها ماه گرسنگی و تشنگی نیست بلکه باید زبان، چشم و گوش خود را از گناه دور کنیم.

  وی با نهی از دروغ، تهمت و غیبت، اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان خود را از آلودگی و گناه پاک‌کنیم و روز قیامت دست‌خالی نرویم.

  نماینده ولی‌فقیه در مازندران با تأکید بر رعایت انصاف در ماه رمضان و توجه بر امربه‌معروف و نهی از منکر، تصریح کرد: نباید روزه‌خواری درملأعام دیده شود و اصناف و مسئولان امر در این ماه مبارک به فکر مستضعفین و اقشار کم‌درآمد باشند.

  طبرسی به سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و گفت: هشت سال دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ ایران اسلامی است که نقطه عطف آن آزادسازی خرمشهر است.

  امام‌جمعه ساری با اشاره به انتخابات هفته گذشته، بیان کرد: ما قدردان حضور پرشور مردم همه درصحنه و ولایتمدار ایران هستیم که با حضور خود دشمنان را ناامید کردند.

  وی به تحرکات سیاسی در منطقه اشاره کرد و گفت: عربستان با پول و نفت به دنبال منزوی کردن ایران در منطقه است و برای این منظور دست به هر کاری خواهد زد اما ایمان و ولایت‌پذیری مردمان ما جرات هیچ تعرضی را به آل سعود نخواهد داد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار