رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۹
 • السبت ۷ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Saturday 30 May
 • معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ساری با بیان اینکه انتخابات فرصتی برای نظام است گفت: نباید اجازه دهیم جو شهرستان و همدلی حاکم برهم بخورد چراکه حاصل این جو نصیب مردم می‌شود.

  به گزارش عصرساري،اسماعیل حسن‌زاده با تاکید بر اینکه از کاندیداها انتظار داریم که حامیان خود را نسبت به ممنوعیت های قانونی در خصوص تبلیغات، توجیه کنند ادامه داد: قانون گذاری اصلی ترین رسالت یک نماینده پارلمان شهری است و با این حال اگر کاندیداهایی برای جلب آراء مردم تن به قانون گریزی دهد قطعا موجب تغییر نگاه افکار عمومی نسب به خود می شود و شکست می خورد.

  وی خاطر نشان کرد:رصد فضای مجازی جهت بررسی تخلفات در حال انجام است و به رخدادهای غیرانتخاباتی نیز هشدار داده می‌شود .

  معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان ساری با اشاره به اینکه بر اساس قانون انتخابات تبصره ماده 65 آ.ش هر کاندیدا در هر منطقه از شهرداری تنها می تواند یک ستاد داشته باشد گفت: پوستر های کاندیدا ها باید در  در محل جانمایی شده در سطح شهر که توسط شهرداری داربست و بنر زده شده  و در اندازه های تعیین شده نصب شوند.

  حسن زاده  خاطر نشان کرد:ما هم‌چنان روند رصد را دنبال خواهیم کرد و حین و پس از انتخابات با متخلفین برخورد قانونی وجدی خواهیم کرد.

  وی ادامه داد : فعالیت کارمندان در ساعت اداری، استفاده از امکانات اداری و موسساتی که از بودجه عمومی استفاده می‌کنند ممنوع است و مجرم شناخته می‌شود.

  حسن زاده افزود : با توجه به تایید نهایی کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی شهرساری و فعال شدن ستادهای انتخاباتی در این شهرستان روز سه شنبه کاندیداها و نامزدهای انتخاباتی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر به جلسه  پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی دعوت شدند و تذکرات قانونی از سوی اعضای هیت اجرایی و هیت نظارت شهرستان ساری  جهت انجام تبلیغات به آنان داده شد.

  وی با اشاره به دستورالعمل تبلیغات انتخاباتی که به نامزد های شوراهای اسلامی شهر ابلاغ شده است گفت: تبلیغاتی بر خلاف دستورالعمل تبلیغات انتخاباتی از طرف برخی طرفداران کاندیداها گزارش شده است که دستورات لازم به ضابطان قضائی داده شده تا طبق قانون با این تخلفات برخورد شود.

  حسن زاده  گفت: هر کَس از وقوع تخلفی مطلع شد، فورا به هیئت‌های نظارت شهرستان‌ها اطلاع دهد تا از طریق بازرسان، از آن تخلف جلوگیری شود.

  معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان ساری تصریح کرد: گزارش‌های مردمی‌ که همراه با فیلم و عکس باشد و یا تماس بگیرند، بازرس مربوطه اعزام می شود و اگر آن بازرس وقوع تخلف را تأیید کند پرونده تشکیل و به دستگاه قضایی ارسال تا مراحل قانونی آن طی شود.

  حسن زاده تاکید کرد :کلیه ها نامزد های پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرستان ساری دستورالعمل دستورالعمل تبلیغات انتخاباتی را مطالعه و طبق آن عمل کنند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار