رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۹
 • السبت ۷ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Saturday 30 May
 • رئیس ستاد انتخاباتی حجت ‌الاسلام رئیسی در مازندران از حضور این کاندیدای ریاست جمهوری در روز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت در دیار علویان خبر داد.

  به گزارش عصرساري، سید محمود نبویان با اشاره به اینکه حجت‌الاسلام رئیسی در این سفر در جمع مردم ولایتمدار مازندران در مصلی امام خمینی (ره) ساری سخنرانی خواهد کرد، گفت: مراسم سخنرانی حجت ‌الاسلام رئیسی ساعت ۱۶ و با حضور اقشار مختلف مردم مازندران برگزار می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه رکود و بیکاری موجود نگران کننده است، خاطرنشان کرد: این میزان بیکاری به خانه های مردم منتقل شده و معیشت خانواده ها را دچار مشکل کرده است.

  رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌ الاسلام رئیسی در مازندران ضمن انتقاد از رشد واردات در دولت روحانی، اظهار کرد: ۶۰ درصد صنایع کوچک خوابیده بوده و هیچگونه تولیدی ندارند.

   نبویان با اشاره به مشکل رکود اقتصادی و معضل بیکاری در بین جوانان اظهار امیدواری کرد: با تغییر دولت، مشکل بیکاری، تورم و رکود حل شود.

  وی با انتقاد از سفرهای پرهزینه دولت، اختلاف طبقاتی موجود در جامعه را ناشی از توزیع ناعادلانه ثروت و بی عدالتی در زمینه های مختلف در کشور خواند و گفت: متاسفانه یک عده خاص به رانت دسترسی داشته و از این مساله سوء استفاده می کنند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار