امروز : چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مسکن مهر ساری

هزینه‌هایی که انجام شد، نتیجه‌ای که حاصل نشد!

مسکن مهر ۲۸۰۰ واحدی میارکلا که ساخت آن تا این مرحله هزینه‌های زیادی داشته هنوز پس گذشت حدود ۹ سال تکمیل‌نشده و از قرار کماکان معضلات این مسکن مهر ادامه دارد

به گزارش عصرساري، مسکن مهر از طرح‌های موفقی در دولت‌های نهم و دهم بوده که باعث شده بسیاری از خانواده‌های ایرانی مالک و صاحب مسکن گردند . در این میان برخی از مسکن‌های مهر دارای طرفدارانی بسیاری بوده برخی هم به علت جانمایی‌های نامناسب فاقد مالک می‌باشند که البته هیچ‌گاه آمار دقیقی از این موارد منتشرنشده است .

طبق آمارهای اعلام‌شده حدود ۵۰ هزار واحد مسکن مهر در مازندران افتتاح‌شده که تنها ۱۶ هزار واحد در دولت یازدهم تکمیل و تحویل‌ داده شد .

اما در ساری مسکن مهر ۲۸۰۰ واحدی میارکلا که ساخت آن تا این مرحله هزینه‌های زیادی داشته هنوز پس گذشت حدود ۹ سال تکمیل‌نشده و از قرار کماکان معضلات این مسکن مهر ادامه دارد .

هرچند مسکن مهر یکی از موضوعات مهم مناظره‌های کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری بود اما در مازندران کسی به فکر این مشکل بغرنج و مردمی که چشم‌به‌راه افتتاح این مسکن مهر هستند نیست! و جای این سؤال همچنان باقی است که آیا مدیریت راه و شهرسازی مازندران انگیزه‌ای برای پیگیری اتمام این مجموعه دارد یا خیر !؟

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار