رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۹
 • السبت ۷ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Saturday 30 May
 • مسکن مهر 2800 واحدی میارکلا که ساخت آن تا این مرحله هزینه‌های زیادی داشته هنوز پس گذشت حدود 9 سال تکمیل‌نشده و از قرار کماکان معضلات این مسکن مهر ادامه دارد

  به گزارش عصرساري، مسکن مهر از طرح‌های موفقی در دولت‌های نهم و دهم بوده که باعث شده بسیاری از خانواده‌های ایرانی مالک و صاحب مسکن گردند . در این میان برخی از مسکن‌های مهر دارای طرفدارانی بسیاری بوده برخی هم به علت جانمایی‌های نامناسب فاقد مالک می‌باشند که البته هیچ‌گاه آمار دقیقی از این موارد منتشرنشده است .

  طبق آمارهای اعلام‌شده حدود 50 هزار واحد مسکن مهر در مازندران افتتاح‌شده که تنها 16 هزار واحد در دولت یازدهم تکمیل و تحویل‌ داده شد .

  اما در ساری مسکن مهر 2800 واحدی میارکلا که ساخت آن تا این مرحله هزینه‌های زیادی داشته هنوز پس گذشت حدود 9 سال تکمیل‌نشده و از قرار کماکان معضلات این مسکن مهر ادامه دارد .

  هرچند مسکن مهر یکی از موضوعات مهم مناظره‌های کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری بود اما در مازندران کسی به فکر این مشکل بغرنج و مردمی که چشم‌به‌راه افتتاح این مسکن مهر هستند نیست! و جای این سؤال همچنان باقی است که آیا مدیریت راه و شهرسازی مازندران انگیزه‌ای برای پیگیری اتمام این مجموعه دارد یا خیر !؟

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار