رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
 • الأربعاء ۴ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Wednesday 27 May
 • معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری با اشاره به فعالیت‌های علمی فرهنگی شهرداری مركز استان گفت: اقدامات شهرداری در این زمینه‌ها همواره مورد استقبال شهروندان بوده است.

  به گزارش عصرساري،محمد محبوب با اعلام تشكیل كارگروه ادبیات خانه فرهنگ و هنر معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری گفت: دومین جشنواره ادبیات داستانی دانش‌آموزی با فراخوانی كه در اسفندماه گذشته انجام شد در میان دانش آموزان تمامی مقاطع تحصیلی شهر ساری آغاز شد.

  وی بابیان اینکه ۷۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد اظهار کرد: از میان این آثار ۳۰ اثر توسط اساتید و كارشناسان انتخاب شد.

  معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری، گفت: اختتامیه دومین جشنواره داستان‌نویسی دانش آموزان نیز در حوزه هنری مركز استان برگزار و با اهدای جوایز از منتخبین تقدیر به عمل آمد.

  محبوب با اشاره به همایش آموزشی نجوم با موضوع علم نجوم و ستاره‌شناسی و برپایی نمایشگاهی از تصاویر نجومی، افزود: این همایش در كانون شهید فهمیده و بدون شرایط سنی برگزار و شهروندان ضمن بازدید از غرفه‌های نقاشی كودكان، رصد آسمان با تازه‌های علم نجوم آشنا گردیدند.

  این مسئول در پایان، خاطرنشان كرد: اقدامات مدیریت شهری در زمینه‌های علمی فرهنگی همواره مورد استقبال شهروندان قرارگرفته است و شهرداری ساری آمادگی همكاری در این راستا را دارد.

  اخبار مرتبط

  نظرات



  آخرین اخبار