رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۹
 • السبت ۷ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Saturday 30 May
 • نماینده حامی دولت با بی‌اعتنایی نسبت به شهادت 10 مرزبان کشور گفت: در کشور امنیت داریم، ممکن است در گوشه و کنار کشور مانند سیستان صدای ترقه‌ای بلند شود.

  به گزارش عصرساري، مصطفی کواکبیان در همایش انتخاباتی روحانی در ساری با استقبال سرد مردم در مسجد جامع این شهر مواجه شد.

  کواکبیان در بین اظهاراتش به موضوع امنیت در کشور و ارتباط آن با قدرت دیپلماسی کشور اشاره کرد و در لابه‌لای صحبت‌هایش بدون اشاره به شهادت 10 تن از شهدای مرزبان کشور، اعلام کرد: در کشور امنیت مناسبی برقرار است، شما نگاه نکنید که در مرز یک ترقه‌ای بلند شد.

  خدمت جناب آقای کواکبیان باید رسانده شود که آن صدایی که شما از آن به ترقه نام می‌برید، حمله اشرار از کشور پاکستان به مرزهای کشور بود، از اینکه امنیت در کشور وجود دارد به دلیل ایستادگی جوانان ما در دوران دفاع مقدس است نه قدرت دیپلماسی، این موضوع را دشمنان ما اذعان کردند، اگر دشمن تاکنون نتوانست به مرزهای ما هجوم بیاورد به دلیل سابقه رشادت رزمندگان در دفاع مقدس و پس از آن پیشرفت‌های نظامی ما بوده است.

  اما در ارتباط با صدای ترقه‌ای که شما در صحبت‌های خودتان در مرزها اشاره کردید، در این حادثه 10 نفر از جوانان ما به شهادت رسیدند.

  جناب کواکبیان آنها 10 امید خانواده بودند، تعدادی از آنها پدر خانواده بودند، مادران این خانواده‌ها با هزار امید آنها را بزرگ کردند تا روزی دستشان را بگیرد.

  قدرت دیپلماسی شما باید پیش‌بینی حملات از مرزهای پاکستان را می‌کرد و زودتر از این حرف‌ها با همتایان خودتان در پاکستان صحبت کنید.

  در صحبت‌های انتخاباتی خویش اگر مرحمی برای دردهای مردم نیستند، حداقل نمک به زخم مردم نپاشید.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار