رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۹
 • السبت ۷ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Saturday 30 May
 • مسئول ستاد جوانان حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی بابیان اینکه ستاد رویش با هدف بهره‌گیری از جوانان سراسر کشور برای تحقق جبهه اصلی پیشرفت و کار و کرامت در کشور تشکیل شده است، افزود: علاج کار کشور باز کردن میدان برای حضور جوانان پرانگیزه است.

  به گزارش عصرساري،سید وحید موسویان در گردهمایی جوانان حامی حجت الاسلام رئیسی در مسجد امام حسین ( ع ) ساری با تاکید بر استفاده از ظرفیت جوانان فعال سراسر کشور، گفت: با توجه به اینکه از رویکردهای اصلی برنامه دولت کار و کرامت حجت‌‌الاسلام والمسلمین رئیسی گره‌گشایی و حل معضلات جوانان به‌ویژه اشتغال و ازدواج است، ستاد رویش فعالیت‌های خود را در این زمینه پیش خواهد برد.
  وی با اشاره به ضرورت مدیریت انقلابی، اظهار کرد: اگر از جنس شهیدان بیاییم و به فکر مدیریت انقلاب باشیم می توانیم جلوی آمریکا بایستیم .
  مسئول ستاد جوانان حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی بابیان اینکه ستاد رویش با هدف بهره‌گیری از جوانان سراسر کشور برای تحقق جبهه اصلی پیشرفت و کار و کرامت در کشور تشکیل شده است، افزود: علاج کار کشور باز کردن میدان برای حضور جوانان پرانگیزه است.
  موسویان  با بیان اینکه زمان شناسی امروز انقلاب اسلامی بسیار مهم و ضروری است، گفت: ایران اسلامی امروز در افق ارزش و آرمان های انقلاب در سال های 42 و 57 قرار ندارد و افق حرکت ها باید بر اساس معیارهای انقلاب باشد.
  وی ضمن انتقاد از حرکت کند، بدون تحرک و بدون انگیزه مدیریت اجرایی فعلی و رکود مدیریتی به نقش‌آفرینی جوانان در عرصه دفاع مقدس، فتنه 88 و عرصه‌های پیشرفت کشور اشاره کرد و گفت: کشور در حال حاضر به یک دولت کارآمد و انقلابی با پشتیبانی جوانان نیاز دارد.
  مسئول ستاد جوانان حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی با ابراز نگرانی نسبت به شاخص های مدیریتی انقلاب گفت: در مدیریت انقلاب اسلامی، رانت خواری و سفارش های مدیریتی پذیرفتنی نیست.
  موسویان با تشریح نقش جوانان در صحنه های مختلف انقلاب گفت: 80 درصد شهدای هشت سال جنگ تحمیلی را جوانان تشکیل می دهند، آنها فتنه 88 را خنثی کردند و نخبگان ما درحوزه های مختلف کشور جوان هستند و امروز نیز جوانان باید با افق انقلاب به میدان انتخابات بیایند.
  وی با بیان اینکه 400 ستاد جوانان در ستادهای سید ابراهیم رئیسی نامزد دوازدهمین دوره رئیس جمهوری در کشور راه افتاده است، گفت: یقین داشته باشید که دولت در کشورما دوباره جوان خواهد شد.
  وی در پایان گفت: در میدان جدید و پیچیده به مدیران جوانی نیاز داریم که بتوانند مشکلات و تحولات آینده منطقه را که به دست ایران حل و فصل می شود، هدایت کنند.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار