امروز : پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۹:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
دبیر شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان ساری خبر داد

ارائه لیست اصلاح‌طلبان برای انتخابات شورای ساری

دبیر شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان ساری، گفت: شورای سیاستگذاری برای ارائه لیست در انتخابات شوراها تشکیل شده و در ۷ شهر بزرگ مازندران قطعا لیست ارائه می دهیم.

به گزارش عصرساري، مهدی احمدی فولادی در دومین نشست شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان ساری با اولویت موضوع شورای شهر و بررسی آیین‌نامه، شاخص‌ها، میثاق‌نامه و شناسایی نامزدهای اصلاح‌طلب شورا که در باشگاه فرهنگیان ساری برگزار شد، گفت: شورای سیاستگذاری برای ارائه لیست در انتخابات شوراها تشکیل شده و در ۷ شهر بزرگ مازندران قطعا لیست ارائه می دهیم.

رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان مازندران بابیان اینکه ۲۵ شاخص در ارزیابی انتخاب افراد برای لیست وجود دارد، گفت: این شاخص‌ها دارای نمره‌بندی‌های متفاوت است و اشخاص با قرار گرفتن در این تراز، وارد لیست می‌شوند.

دبیر شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان ساری، اظهار کرد: تمام جسارت‌ها از سوی نامزد اصولگرا در مناظره گذشته محصول یک خیانت در شورای شهر تهران است.

دوستعلی دهقان افزود: فردی که در لیست زحمتکشان اصلاح‌طلب بود رأی خود را در صندوق کسی ریخت که مسیر تاریخ را عوض کرد.

وی گفت: به همین دلیل باید در انتخاب افراد برای لیست امید، دقت کافی داشته باشیم.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی هم در این نشست با اشاره به اینکه حامی لیست هستم، اظهار کرد: جنس انتخابات شورا، متفاوت با انتخابات مجلس است.

علی‌اصغر یوسف نژاد بابیان اینکه مجلس دارای فضای سیاسی است و در شورا بیشتر مسائل غیرسیاسی حاکم است، گفت: اگر هم مسائل سیاسی در شورا حاکم باشد درصد بسیار کمتری از انتخابات مجلس است.

 

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار