رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۹
 • السبت ۷ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Saturday 30 May
 • دبیر شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان ساری، گفت: شورای سیاستگذاری برای ارائه لیست در انتخابات شوراها تشکیل شده و در ۷ شهر بزرگ مازندران قطعا لیست ارائه می دهیم.

  به گزارش عصرساري، مهدی احمدی فولادی در دومین نشست شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان ساری با اولویت موضوع شورای شهر و بررسی آیین‌نامه، شاخص‌ها، میثاق‌نامه و شناسایی نامزدهای اصلاح‌طلب شورا که در باشگاه فرهنگیان ساری برگزار شد، گفت: شورای سیاستگذاری برای ارائه لیست در انتخابات شوراها تشکیل شده و در ۷ شهر بزرگ مازندران قطعا لیست ارائه می دهیم.

  رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان مازندران بابیان اینکه ۲۵ شاخص در ارزیابی انتخاب افراد برای لیست وجود دارد، گفت: این شاخص‌ها دارای نمره‌بندی‌های متفاوت است و اشخاص با قرار گرفتن در این تراز، وارد لیست می‌شوند.

  دبیر شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان ساری، اظهار کرد: تمام جسارت‌ها از سوی نامزد اصولگرا در مناظره گذشته محصول یک خیانت در شورای شهر تهران است.

  دوستعلی دهقان افزود: فردی که در لیست زحمتکشان اصلاح‌طلب بود رأی خود را در صندوق کسی ریخت که مسیر تاریخ را عوض کرد.

  وی گفت: به همین دلیل باید در انتخاب افراد برای لیست امید، دقت کافی داشته باشیم.

  نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی هم در این نشست با اشاره به اینکه حامی لیست هستم، اظهار کرد: جنس انتخابات شورا، متفاوت با انتخابات مجلس است.

  علی‌اصغر یوسف نژاد بابیان اینکه مجلس دارای فضای سیاسی است و در شورا بیشتر مسائل غیرسیاسی حاکم است، گفت: اگر هم مسائل سیاسی در شورا حاکم باشد درصد بسیار کمتری از انتخابات مجلس است.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار