رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 22 April
 • ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف شهردار تهران و نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز همزمان با نخستین روز ماه با برکت شعبان در ساری روبروی بیمارستان بوعلی سینا ساری افتتاح شد.

  به گزارش عصرساري،ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف شهردار تهران و نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز همزمان با نخستین روز ماه با برکت شعبان در ساری روبروی بیمارستان بوعلی سینا ساری افتتاح شد.

  این دفتر انتخاباتی با حضور خواهر شهید کشوری و جانباز مدافع حرم مفید اسماعیلی و تعداد بسیاری از جانبازان و ایثارگران استان در ساری راه‌اندازی شد.

  امین یاوری رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در مازندران با اشاره به فعال شدن تمامی دفاتر ستادهای انتخاباتی قالیباف در شهرهای استان، افزود: این نامزد انتخاباتی با شعار مدیریت جهادی و دولت مردم فعالیت خود را آغاز کرده است.

  وی با بیان اینکه اصلی ترین معضل امروز جامعه مسائل اقتصادی است، گفت: اصلی‌ترین برنامه‌های این نامزد انتخاباتی موضوعات اقتصادی بوده است.

  یاوری با اشاره به اینکه ملت ایران در 29 اردیبهشت انتخاباتی به بلندای ایران اسلامی خلق خواهند کرد، تصریح کرد: همه ملت ایران با اتحاد و یکدلی با انتخاب خود، شعار “دولت مردم” را متبلور خواهند کرد.

  رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در مازندران با بیان اینکه حضور خانواده شهدا و ایثارگران در ستاد دکتر قالیباف نشانه ارزشی بودن این تشکیلات است، افزود: امیدواریم با تکیه بر این منش و حفظ ارزشهای ایثار و شهادت بتوانیم پیروز انتخابات شویم.

  دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به صورت همزمان با انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در 29 اردیبهشت برگزار خواهد شد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار