امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دردسر تبلیغ در شبکه‌های ماهواره‌ای برای سرخابی‌ها

پخش یک تبلیغ در شبکه‌های ماهواره‌ای برای سه باشگاه بزرگ فوتبال ایران دردسر‌ساز شده است.

به گزارش عصرساري،

پخش یک تبلیغ در شبکه‌های ماهواره‌ای برای سه باشگاه بزرگ فوتبال ایران دردسر‌ساز شده است. جلسه‌ای مهم اخیرا در صداوسیما با موضوع تبلیغات برگزار شد که مدیران سه باشگاه پرسپولیس، استقلال تهران و تراکتورسازی دراین نشست به نمایندگان صداوسیما توضیحاتی را ارائه کردند.

نکته مهمی که در این جلسه مطرح شد و مدیران باشگاه‌ها توضیحات لازم را دادند تا مانع بزرگی که ایجاد شده برداشته شود، به بحث تبلیغات سامانه هواداری ۳۰۹۰ در برخی شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان مربوط می‌شد.
البته مدیران باشگاه‌ها و این سامانه مدعی شدند دخل و تصرفی در این اتفاق نداشته‌اند و این شبکه‌ها بدون هماهنگی اقدام به پخش تیزر آنها کرده‌اند. قرار است ظرف روزهای آینده نشستی دیگر به همین منظور برگزار شود تا در صورتی که موانع موجود برداشته شود طرفین قراردادی رسمی منعقد کنند.
امیر عابدینی، رئیس کمیته اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال دراین خصوص به کاپ گفت: «دو موضوع در جلسه اخیر آنها مطرح شده است؛ اولی به سامانه ۳۰۹۰ برمی‌گردد که صداوسیما این ایراد را گرفته است و آنها هم دلایل خود را ارائه کرده‌اند.
از سوی مدیران سه باشگاه هم این بحث مطرح شده که شبکه‌های ماهواره‌ای دست آنها نیست و خیلی از کالاهای ایرانی را هم بدون قرارداد تبلیغ می‌کنند. صداوسیما کار خوبی را آغاز کرده و آن هم این است که ابتدا تبلیغات ۳۰۹۰ را پخش می‌کند و بعد محاسبه می‌کند که چقدر درآمد داشته تا پس از آن با باشگاه‌ها حساب و کتاب کند که در جلسه اخیر طرفین به‌دنبال راه‌حل تازه‌ای رفتند و مذاکرات خوبی داشته‌اند.»
فرادید
ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار