رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 22 April
 • معاون فنی و عمرانی شهرداری ساری گفت: ۲۳ پروژه مراحل پایانی خود را برای افتتاح شدن طی کرده‌اند كه از این تعداد ۱۶ پروژه بسیار مهم و شاخص هستند.

  به گزارش عصرساري،عباس رشیدی بابیان این مطلب که پروژه‌های موردنظر در حوزه‌های مختلف و بخصوص مهار آب‌های سطحی –افزایش سرانه فضای سبز و روان‌سازی ترافیک هستند گفت: در موضوع مهار آب‌های سطحی کانال خیابان شهید نوذری و اتصال آن به کانال باکسی حاشیه ریل و رودخانه اسپیورد و نیز کانال خیابان فارابی پشت ساختمان دادگستری بهره‌برداری از آن‌ها در دستور کار است. ضمن اینکه در حوزه روان‌سازی ترافیک هم چند پروژه شاخص مانند احداث زیرگذرهای ذغالچال -شرکت نفت که به نام شهید مدافع حرم کمالی نام‌گذاری گردیده و بلوار داراب به پل گردن –احداث دوربرگردان‌های بلوار پاسداران، سه‌راهی جویبارو بلوار داراب احداث میدان کارگر و دو مرکز بسیار مهم و اثرگذار معاینه فنی و کنترل ترافیک سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری ساری نیز آماده بهره‌برداری است.

   

  وی با اشاره به بوستان ویژه بانوان مازندران، خاطرنشان کرد: گروه مدیریت شهری امکانات بسیار گسترده و متنوعی هم برای این بوستان در نظر گرفته است. نیازمندی‌های مختص بانوان در این بوستان پیش‌بینی‌شده و در مرحله اجرا است بنابراین بوستان بانوان مرحله‌به‌مرحله آماده بهره‌برداری می‌شود بوستان ولایت هم با امکاناتی مانند سالن آمفی‌تئاتر، موزه، زمین‌بازی کودکان، سراهای فرهنگی، ساختمان شورای اسلامی شهر، مسجد، سینمای کوچک و پارکینگ وسیع  در زمان‌بندی تعیین‌شده به بهره‌برداری خواهد رسید.

  معاون فنی و عمرانی شهرداری ساری در ادامه به افتتاح آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک و نیز پروژه امام‌زاده عباس اشاره و گفت: این دو پروژه هم بسیار مهم و اساسی هستند زیرا آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک مانند مرکزی  است که برای شهرداری درآمد پایدار ایجاد می‌کند و پروژه امامزاده عباس هم که آرزوی دیرینه مردم بود و می‌تواند در رونق افزایی به گردشگری زیارتی نقش بسیار اثرگذاری داشته باشد؛ بنابراین با افتتاح این پروژه‌ها شاهد افتتاح شانزده پروژه شاخص و مهم را در آینده نزدیک خواهیم بود.

   

  رشیدی در پایان خاطرنشان کرد: گروه مدیریت شهری در جهت ایجاد امنیت، آرامش و نشاط شهروندی اقدامات جهادی خود را برای توسعه، تولید و اشتغال تداوم خواهد داد و این یعنی عمل نمودن به منویات مقام معظم رهبری در سه موضوع مدیریت جهادی، امیدآفرینی و حماسه اقتصادی.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار