امروز : پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر مازندران:

معنویت و دین‌مداری، رمز ماندگاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر مازندران با اشاره به اینکه پاسداران با خدمت در سپاه برای خدا مجاهدت می‌کنند، اظهار کرد: ولایت‌پذیری و ولایتمداری نیز از برجسته‌ترین خصایص نیروهای جان‌برکف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

به گزارش عصرساري، خلیل صالحی با اشاره به دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی(ره)، گفت: معنویت و دین‌مداری، رمز ماندگاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

وی تصریح کرد: سپاه نهادی جوشیده از قلب مبارزات مردمی باانگیزه‌های دینی و الهی است که از بدو تأسیس تاکنون توانست در برابر انواع تهدیدات و حوادث از کشور و انقلاب اسلامی دفاع کند.

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر مازندران گفت: معنویت و دین‌مداری یک راهبرد اساسی برای پاسداری از انقلاب اسلامی است و سپاه این رسالت مهم را بر عهده دارد.

صالحی با اشاره به اینکه پاسداران با خدمت در سپاه برای خدا مجاهدت می‌کنند، اظهار کرد: ولایت‌پذیری و ولایتمداری نیز از برجسته‌ترین خصایص نیروهای جان‌برکف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به حماسه‌های سپاه در دوران دفاع مقدس ،گفت: سپاه توانست در حفظ کشور،نظام و دستاوردهای انقلاب اسلامی نقش بسیار چشمگیری ایفا کند، به همین دلیل حضرت امام(ره) در اهمیت نقش‌آفرینی سپاه در انقلاب اسلامی فرمودند: اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

 

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار