رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 22 April
 • به گزارش عصرساري، فروش گجت های مخصوص تقلب در امتحانات منجر به اعتراض مقامات آموزشی در انگلیس شده است.  پیشرفت فناوری مانند شمشیر دو لبه ای است که نشان می دهدهمیشه ازآن در گسترش دانش بشراستفاده نمی شود.گسترش فروش گجت هایی که برای تقلب درامتحانات به کارمی روند،نمونه ای از این امر است. این روندتا […]

  به گزارش عصرساري،

  فروش گجت های مخصوص تقلب در امتحانات منجر به اعتراض مقامات آموزشی در انگلیس شده است.
  فروش گجت های تقلب در امتحانات در «آمازون» و «ای بی»
   پیشرفت فناوری مانند شمشیر دو لبه ای است که نشان می دهدهمیشه ازآن در گسترش دانش بشراستفاده نمی شود.گسترش فروش گجت هایی که برای تقلب درامتحانات به کارمی روند،نمونه ای از این امر است.
  این روندتا آنجا پیش رفته که منجربه اعتراض نیل کارمایکل،مدیرکمیته آموزش در انگلیس شده است.
  براساس شواهد موجود دانش آموزان و دانشجویان متقلب با استفاده از دستگاه های شنود کوچکی که در وب سایت آمازون فروخته می شود و فقط ۵۰ پوند قیمت دارد، در امتحانات تقلب می کنند.
  کافی است فرد یک هدفون بی سیم را در گوش خود قرار دهد و آن را به تلفن همراه یا دستگاه mp۳ پلیر متصل کند تا بتواند پاسخ برخی از سوالات امتحانی را یادآوری کند.
  اما گجت های تقلب در امتحان فقط به این مورد محدود نمی شود. در وب سایت هایی مانند «آمازون» و «ای بی» طیف وسیعی از کالاهای فناوری برای تقلب کردن در امتحانات فروخته می شود مانند ماشین حسابی که در صفحه نمایش آن یادداشت هایی برای فرد نشان داده می شود.
  این کالا در آمازون به قیمت ۳۵.۹۹ پوند و به نام «ماشین حساب تقلب» فروخته می شود.
  در همین راستا کارمایکل خواهان اقدام رسمی دولت برای مبارزه با گجت های تقلب در امتحان شده است.
  فرادید

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار