رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • السبت ۵ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Saturday 21 April
 • به گزارش عصرساري، پایگاه “دیلی اسپرس” به تازگی تصاویری منتشر کرده است که یک گردشگر خارجی به شکل مخفیانه از داخل اتوبوس برداشته است. این تصاویر نشان می دهد در یکی از جاده های برون شهری هواپیمایی بدون سرنشین جاده را بند آورده و عده ای در حال کنترل آن هستند. این تصاویر در حالی […]

  به گزارش عصرساري،

  پایگاه “دیلی اسپرس” به تازگی تصاویری منتشر کرده است که یک گردشگر خارجی به شکل مخفیانه از داخل اتوبوس برداشته است. این تصاویر نشان می دهد در یکی از جاده های برون شهری هواپیمایی بدون سرنشین جاده را بند آورده و عده ای در حال کنترل آن هستند. این تصاویر در حالی منتشر می شود که اخیرا موسسه وحدت ملی دو کره‌ در گزارشی فاش کرد که کره‌شمالی با دارا بودن حدود یک‌هزار فروند هواپیمای بدون سرنشین، بر توسعه و گسترش این نوع هواپیماها تمرکز کرده است.
  بنا به این گزارش توان نیروهای هوایی کره‌شمالی در مقایسه با کره‌جنوبی بسیار ضعیف است و کره‌شمالی به دلیل عدم برخورداری از ماهواره‌های نظامی، با چالش‌های فراوانی در فرایند جمع‌آوری اطلاعات، رصد و جاسوسی مواجه است؛ به همین خاطر پیونگ‌یانگ تلاش می‌کند برای غلبه بر این نقاط ضعف خود، هواپیماهای بدون سرنشین خود را گسترش و توسعه دهد.
  گفته می شود که کره‌شمالی از اوایل دهه نود قرن گذشته توسعه هواپیماهای بدون سرنشین از کلاس «بانگ هیون» را آغاز کرده است؛ طول هواپیمای بانگ‌هیون 3 متر است که می‌تواند به‌ مدت دو ساعت در ارتفاع سه هزار متر پرواز کند.
  فرادید

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار