رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • السبت ۵ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Saturday 21 April
 • به گزارش عصرساري، ولي داداشي نماينده مردم آستارا، در جلسه علني امروز -سه شنبه، 29 فروردين- در تذكري از وزارت خارجه خواست تا به موضوع توهين به شهروندان ايراني در فرودگاه تفليس، رسيدگي كند. او گفت: در فرودگاه تفليس گرجستان زنان ايراني را به بهانه بازرسي در ملاء عام بي لباس كردند. شاهدان عيني هم […]

  به گزارش عصرساري،

  ولي داداشي نماينده مردم آستارا، در جلسه علني امروز -سه شنبه، 29 فروردين- در تذكري از وزارت خارجه خواست تا به موضوع توهين به شهروندان ايراني در فرودگاه تفليس، رسيدگي كند.

  او گفت: در فرودگاه تفليس گرجستان زنان ايراني را به بهانه بازرسي در ملاء عام بي لباس كردند. شاهدان عيني هم وجود دارند، اگر دوستان دستگاه وزارت خارجه بخواهند، ما شاهدان را معرفي مي كنيم.

  اين نماينده مجلس دهم با طرح اين سوال که «غيرت و شرف ايراني كجا رفته است؟ ‌تا كي مي‌خواهيد كوتاهي كنيد؟ تا كي مي خواهيد در برابر اين كشورهايي كه در برابر شهروندان ايراني به صورت خصومت آميز رفتار مي‌كنند، سكوت كنيد؟»، تأكيد كرد: از دوستاني كه از دستگاه وزارت خارجه در مجلس حضور دارند،‌ خواهش مي كنم پيگيري كنيد.

  مسعود پزشكيان كه در اين لحظات رياست مجلس را برعهده داشت،‌ در پاسخ گفت: اگر مدركي وجود دارد، معاون امور پارلماني وزارت امور خارجه اينجا حضور دارند. به ايشان مدارك را ارائه بدهيد. چون روابط ما با گرجستان خوب است. بگوييد كه پيگيري كنند.

  فرادید

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار