رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 25 June
 • سرمربی تیم ملی فوتبال ایران عملکرد شاگردانش را در دیدار مقابل چین ستود. او همچنین گفت که آنهایی که نابینا هستند نمی‌خواهند برد ما را ببینند.

  به گزارش عصرساري،

  کارلوس کی‌روش پس از دیدار تیم‌های ایران و چین که به پیروزی تیم کشورمان انجامید، گفت: باید به بازیکنان تیمم تبریک بگویم. آنها نه فقط از نظر نتیجه بلکه از نظر عملکردی هم خوب بودند. موقعیت‌های زیادی داشتیم که از دست رفت اما با اینکه بردیم بازی بسیار بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم.

  وی در خصوص اینکه بازیکنان زیادی در تیم کارت زرد دارند و در صورت دریافت کارت زرد دوم بازی با کره را از دست می‌دهند و در این خصوص چه نظری دارد، گفت: سوال بعدی لطفا.

  سرمربی تیم ملی در خصوص اینکه تیم ملی برد اما می‌توانست بازی بهتری ارائه کند و با گل‌های بیشتری پیروز شود، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم شما طراوت و نوع بازی چین را دیدید یا نه. به نظرم شما انتظار بالایی از تیم ملی دارید. سوال بعدی لطفا.

  کی روش در خصوص اینکه راه تیم ملی برای صعود به جام جهانی با این پیروزی باز شد و آیا به روسیه نزدیک هستیم یا نه، گفت: در درجه اول می‌خواهم برد امروز را به هواداران تقدیم کنم که به تیم خود بله گفتند و به ورزشگاه آمدند تا از تیم ملی حمایت کنند. این برد تقدیم به آنها. هنوز منتظر نتیجه بازی ازبکستان و قطر هستیم و هر نتیجه‌ای در آن بازی به دست بیاید، سه چهار تیم شانس صعود دارند. برای بازی با ازبکستان هم اگر اجازه بدهند اردوی آماده سازی خواهیم داشت و اگر نه مثل این اردو 4 روز قبل از بازی اردو برگزار می‌کنیم.

  وی در واکنش به این مسئله که آیا منظورش مربیان لیگ است، اظهار داشت: خیر، شما می‌دانید که اختیار فوتبال ایران دست چه کسانی است. من گفتم اگر اجازه بدهند.

  سرمربی تیم ملی در خصوص اینکه موفقیت‌های اخیر ایران طرز تفکر او بوده، عملکرد بازیکنان یا حمایت‌های فدراسیون فوتبال گفت: تلفیقی از مسائل زیادی این موفقیت را رقم زده است، اما اول از همه باید این تحسین را به بازیکنان بدهم که 5، 6 سال است با آنها کار می‌کنم. مسائل زیادی هست که اینجا جای مطرح کردن آنها نیست، اما بازیکنان تیم ملی هر بار که پیراهن تیم ملی را به تن کرده‌اند مشکلات زیادی داشتند. تشکر بعدی هم برای هواداران است که همیشه از تیم ملی حمایت کردند. هرچند خیلی‌ها سعی کردند مسائل واهی را درون تماشاگران بگنجانند، اما هواداران واقعی تیم ملی هیچ وقت اسیر این مسائل نشدند.

  کی‌روش ادامه داد: مسئله بعدی عملکرد تیمی ماست. ما امروز تیمی را شکست دادیم که پنج روز پیش کره جنوبی را شکست داد ولی کسانی که نابینا هستند نمی‌خواهند این برد را ببینند. شکست چین، کره جنوبی، قطر و ازبکستان راحت نیست، اما کسانی که نمی خواهند این را ببینند، قصد دارند هواداران تیم ملی را منحرف کنند. ما امروز تیم قدرتمندی را شکست دادیم.

  وی درباره حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و وزیر ورزش در ورزشگاه آزادی و حمایت‌ آنها از تیم ملی عنوان کرد: لازم می‌دانم در اینجا ضمن ابراز خرسندی از حضور معاون رئیس جمهور و وزیر ورزش در ورزشگاه از حمایت آنها تشکر و قدردانی کنم. خوشحالم در حضور مسئولان ارشد توانستیم بازی را ببریم. امیدوارم حمایت‌های آنها ادامه پیدا کند. مطمئناً شما بهتر از هر کسی درک می‌کنید که مسائلی پیرامون تیم ملی وجود دارد و من نمی‌خواهم در آنها دخالتی داشته باشم. پرداختن به این مسائل از سوی من صحیح نیست و مسلماً رئیس فدراسیون فوتبال باید به آنها ورود کند.

  کی‌روش راجع به اینکه موقعیت‌های زیادی که توسط مهاجمان تیم ملی در هر بازی از دست می‌رود و برای  آینده این تیم خوب نیست، خاطرنشان کرد: به کارهایی که باید در تیم انجام بدهیم ادامه می‌دهیم. اینکه در هر بازی صاحب موقعیت‌های گلزنی می‌شویم اتفاق خیلی خوبی است اما دیر یا زود با کارهایی که در تمرینات انجام می‌دهیم، این مشکل عدم گلزنی مهاجمان هم برطرف خواهد شد.

  سرمربی تیم ملی در واکنش به اظهار نظر یکی از خبرنگاران مبنی بر این که بعد از مرحوم پرویز دهداری، فقط اوست که به بازیکنان جوان در تیم ملی میدان می‌دهد، یادآور شد: من برای انتخاب نفرات تیمم کیفیت و توانایی آنها را مد نظر قرار می‌دهم و در 5 – 6 سال گذشته این روال وجود داشته است. مطمئناً بعضی نفرات در کوتاه مدت و برخی در بلند مدت می‌توانند به فوتبال ایران کمک کنند و من از زمانی کارم را شروع کردم سعی کردم به بهترین شکل نفراتم را انتخاب کنم اما الان این مسئله به پایان رسیده است از این جهت که فضا و زمان کافی در اختیار ما وجود ندارد. متاسفانه برنامه‌ای که برای تیم ملی داشتم لطمه خورد و آن هم با سیاست و حمایت یکسری افراد که الان نماینده‌شان در سالن حضور دارد.

  بلاغ

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار